Connect with us

technologia

Najlepsze oferty zimowej wyprzedaży Steam: Hades, Half-Life Alyx i nie tylko

Published

on

Najlepsze oferty zimowej wyprzedaży Steam: Hades, Half-Life Alyx i nie tylko

Valve organizuje coroczne wydarzenie w sam raz na święta Wyprzedaż zimowa teraz na Steamie. Jak zwykle oznacza to, że możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na tysiącach gier i DLC. Zimowa wyprzedaż Steam trwa do 5 stycznia o 10:00 PT / 13:00 ET. Istnieje mnóstwo wspaniałych ofert, w tym rabatów na niektóre z nich najlepsze gry roku 2020.

Przejdź przez standardowe błędy serwera, które pojawiają się przy rozpoczęciu sprzedaży, a zobaczysz, że nie ma odpowiedniej mini-gry lub czegoś tak bardzo szczegółowego, jak niektóre poprzednie sprzedaże Steam. To powiedziawszy, zauważysz ptaki zdobiące różne centra w sklepie Steam, a na Steam możesz zdobyć naklejki „świąteczny ptak”, które są używane do świętowania różnych gier. Możesz to wyciągnąć z .

Prawdziwą atrakcją wyprzedaży Steam są jednak oferty, których nie brakuje, w tym świetne nowe gry wydane w 2020 roku. Nasza gra roku, Half-Life: Alyx, jest przeceniona do 45 USD, choć pamiętaj o tym, będziesz potrzebować zestawu VR, aby w nią grać. Inny GameSpot Nominowani do gry roku są w sprzedaży, w tym Hades za 20 USD, Yakuza: Like a Dragon za 45 USD i Spiritfarer za 22,49 USD.

Dzięki ukończeniu Halo’s Master Chief Collection na PC możesz je kupić za jedyne 24 USD, czyli około 4 USD za grę – to prawdziwa okazja. Alternatywnie możesz kupić poszczególne gry za 6 USD za sztukę. Horizon Zero Dawn: The Complete Edition, wcześniej ekskluzywna gra akcji z otwartym światem na PS4, kosztuje teraz zaledwie 40 dolarów. Kolejna ekskluzywna gra na PS4, Death Stranding, spada do 30 USD.

Fall Guys może wypadł z duchem czasu w porównaniu do jego wprowadzenia, ale nadal jest zabawny i kosztuje tylko 16 USD. Kolejna niezwykle udana gra indie z tego roku, Among Us, kosztuje 1 dolara i podnosi jej cenę do 4 dolarów. Phasmophobia widzi niewielką zniżkę, która wynosi 12,59 USD, a Stardew Valley, prosto z aktualizacji 1.5, kosztuje 10 USD.

READ  Chiny oburzone nowym prezydentem Czech z powodu Tajwanu – EURACTIV.com

Doom Eternal był jednym z najlepszych strzelców roku i kosztuje tylko 19,79 $. No Man’s Sky, który znacznie się poprawił od czasu powstania i nadal otrzymuje znaczące bezpłatne aktualizacje, spadł do 30 USD. Monster Hunter World spada do 19,79 $, a dodatek Iceborne do 24,79 $. Jeśli Mandalorianin wpadł w nastrój na Gwiezdne Wojny, Jedi: Upadły Zakon kosztuje 24 $, a Star Wars: Squadrons 24 $. Lub, jeśli marka Cyberpunk 2077 nie zrobi tego za Ciebie, Ghostrunner spadł do 22,49 USD.

Równocześnie z tą sprzedażą, głosowanie na domenę Nagrody Steam. Możesz głosować na swoje wybory w 10 różnych kategoriach, w tym Gra Roku, od teraz do 3 stycznia o 9:00 PT / 12:00 ET. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 4 stycznia o godzinie 10:00 czasu polskiego / 13:00 czasu wschodniego.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o najważniejszych wydarzeniach z tegorocznej wyprzedaży.

Najlepsze oferty zimowej wyprzedaży Steam

Läuft gerade: Spiel des Jahres 2020 | Halbwertszeit: Alyx

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *