Connect with us

technologia

Rywalizuj z 34 innymi Mariosami w najnowszej grze Nintendo Super Mario Bros.

Published

on

Nowy tytuł na Nintendo Switch jest dostępny tylko od 1 października do 31 marca do bezpłatnego pobrania dla subskrybentów Nintendo Online. Po tym nie można już grać.

Odsłuchaj oryginał „Super Mario Bros.Ten nowy „35” restart przeniesie Cię z powrotem do świata Mario w 1985 roku – z niespodzianką – nadal będziesz skakać, zbierać monety i unikać wrogów. Ale tym razem grasz przeciwko 34 innym Marios i chcesz być ostatnim hydraulikiem z wąsami – lub tym, któremu pozostało najwięcej czasu, gdy inni się skończą.
Z „Super Mario Bros. 35” Nintendo połączyło nostalgię Mario z nowoczesnością Walka online dla wielu graczy. Jest wyraźnie skierowany do nowej generacji fanów i podąża za trendem, który kreuje sukces od Czternaście dni.

CNN Business rozegrał kilka rund w Super Mario Bros. 35. Jeśli dobrze sobie poradzisz i nadepniesz na wrogów, niech tak będzie wysyła wrogów na tory przeciwnika i daje ci dodatkowy czas na zegarku. Na początku wrogowie padają jak muchy. Jednak kilku najlepszych graczy w grze zwykle gra przez długi czas, aż do upadku niemal do jednego, być może wpadając w lawę lub piranie.

Podejście ograniczone w czasie mogłoby potencjalnie wzbudzić zainteresowanie konsumentów Subskrypcje Nintendo Online kosztują 4 dolary na miesiąc i 20 dolarów na dwanaście miesięcy, ponieważ, jak zauważa Michael Pachter, analityk w Wedbush Securities, rzadkość zwiększa zainteresowanie. Chociaż gra jest bezpłatna z subskrypcją, jest częścią niezwykle udanej serii i nostalgicznej atrakcyjności nawet dla zwykłego gracza.

Pachter zauważa, że ​​Nintendo zastosowało podobną strategię, przywracając na przykład „klasyczne konsole” krótki okres – Nintendo sprzedało ograniczoną liczbę mniejszych wersji Nintendo Entertainment System i Super Nintendo Entertainment System w 2016 i 2017 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy Nintendo zrobiło bitwę królewską. W 2019 roku uruchomiono na nowo „Tetris 99” jako konkurencyjną grę online, w której wygrywa ostatni gracz. Podobnie jak w Super Mario Bros. 35, gracze mogą atakować innych, wysyłając im części, których nie chcą.

READ  Nowy przenośny oczyszczacz powietrza LG jest tym, co George Jetson nosiłby na złej osi czasu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *