Connect with us

technologia

Rywalizuj z 34 innymi Mariosami w najnowszej grze Nintendo Super Mario Bros.

Published

on

Nowy tytuł na Nintendo Switch jest dostępny tylko od 1 października do 31 marca do bezpłatnego pobrania dla subskrybentów Nintendo Online. Po tym nie można już grać.

Odsłuchaj oryginał „Super Mario Bros.Ten nowy „35” restart przeniesie Cię z powrotem do świata Mario w 1985 roku – z niespodzianką – nadal będziesz skakać, zbierać monety i unikać wrogów. Ale tym razem grasz przeciwko 34 innym Marios i chcesz być ostatnim hydraulikiem z wąsami – lub tym, któremu pozostało najwięcej czasu, gdy inni się skończą.
Z „Super Mario Bros. 35” Nintendo połączyło nostalgię Mario z nowoczesnością Walka online dla wielu graczy. Jest wyraźnie skierowany do nowej generacji fanów i podąża za trendem, który kreuje sukces od Czternaście dni.

CNN Business rozegrał kilka rund w Super Mario Bros. 35. Jeśli dobrze sobie poradzisz i nadepniesz na wrogów, niech tak będzie wysyła wrogów na tory przeciwnika i daje ci dodatkowy czas na zegarku. Na początku wrogowie padają jak muchy. Jednak kilku najlepszych graczy w grze zwykle gra przez długi czas, aż do upadku niemal do jednego, być może wpadając w lawę lub piranie.

Podejście ograniczone w czasie mogłoby potencjalnie wzbudzić zainteresowanie konsumentów Subskrypcje Nintendo Online kosztują 4 dolary na miesiąc i 20 dolarów na dwanaście miesięcy, ponieważ, jak zauważa Michael Pachter, analityk w Wedbush Securities, rzadkość zwiększa zainteresowanie. Chociaż gra jest bezpłatna z subskrypcją, jest częścią niezwykle udanej serii i nostalgicznej atrakcyjności nawet dla zwykłego gracza.

Pachter zauważa, że ​​Nintendo zastosowało podobną strategię, przywracając na przykład „klasyczne konsole” krótki okres – Nintendo sprzedało ograniczoną liczbę mniejszych wersji Nintendo Entertainment System i Super Nintendo Entertainment System w 2016 i 2017 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy Nintendo zrobiło bitwę królewską. W 2019 roku uruchomiono na nowo „Tetris 99” jako konkurencyjną grę online, w której wygrywa ostatni gracz. Podobnie jak w Super Mario Bros. 35, gracze mogą atakować innych, wysyłając im części, których nie chcą.

READ  YouTube Music będzie bezpłatnie słuchać w tle z Kanady
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.