Connect with us

Zabawa

Nadchodzące wydanie anime na Netflix w sierpniu 2021 r.

Published

on

Nadchodzące wydanie anime na Netflix w sierpniu 2021 r.

Netflix, gigant streamingowy, tak naprawdę zamierza aktualizować swoją bibliotekę treści co miesiąc i oczywiście żaden z nas nie może narzekać na to, jak jest niesamowity. Do tego czasu mamy już kilka najlepszych seriali i filmów anime, zarówno oryginalnych, jak i licencjonowanych, przesłanych na platformę dla wszystkich subskrybentów. W czerwcu 2021 r. widzieliśmy, jak sieć przesłała do swojej biblioteki ponad 100 programów, aby fani z całego świata mogli je obejrzeć. A teraz widzimy nadchodzące wydanie anime na Netflix w sierpniu 2021 roku.

Wiemy, że rok 2020 był rokiem katastrofy. Nieoczekiwana pandemia opanowała planetę i wszyscy jesteśmy zmuszeni do zamknięcia w naszych domach. Z powodu blokady cały przemysł rozrywkowy musiał przerwać procesy filmowania i produkcji. Oznaczało to, że mogły zostać wydane tylko programy lub filmy, które zostały już nakręcone.

Jeszcze w tym samym roku sytuacja w kraju złagodniała i wznowiono zdjęcia. Ponadto rząd udostępnia teraz wszystkim dawki szczepionek, co oznacza, że ​​nie ma wysokiego ryzyka. Przy wszystkich zasadach bezpieczeństwa gwiazd i ekipy przemysł rozrywkowy znów kwitnie, a kamera jest ponownie włączona. Jeśli chodzi o Netflix, obiecali nam również dużo treści na 2021 r. I wywiązują się z tego. W pierwszych miesiącach 2021 r. urzędnicy powiedzieli, że przez resztę roku będą co tydzień zamieszczać nowy film, a co może być ładniejszego niż to?

Nadchodzące anime na Netflix w sierpniu

Teraz, gdy minęło prawie siedem miesięcy w roku, wkrótce będziemy nurkować prosto do sierpnia. Tutaj postanowiliśmy podsumować zawartość anime, która zostanie opublikowana na platformie. Być może już wiesz, jak ważne jest posiadanie programów i filmów anime na własnej platformie. Cała koncepcja dodaje zupełnie nowego uroku gatunkowi fantasy i eksploruje ideologie, które nie byłyby możliwe w odpowiednikach tych historii na żywo. Dlatego oto lista anime, które zostaną wydane na Netflix w sierpniu 2021 roku.

READ  Trzeci Festiwal Filmów Niezależnych w Dżakarcie Goes Hybrid – Indonesia Expat

Sezon 1 gry Darwina

Data premiery: 1 sierpnia 2021

Ta seria anime jest obecnie nowością w branży, ale to nie znaczy, że brakuje w niej świetnej zawartości. Fabuła dotyczy 17-letniego nastolatka o imieniu Kaname Sudo. Kiedy program się rozpocznie, zobaczymy, że jest zainteresowany wieloma grami wideo i zawsze jest zainteresowany wypróbowywaniem nowych gier i rzeczy do zrobienia. Więc kiedy Gra Darwina zostanie oficjalnie wydana w jego okolicy, będzie się spodziewać, że będzie jej częścią. Otrzymuje link z zaproszeniem od jednego ze swoich znajomych do wzięcia udziału w rozgrywce. To, co wydarzy się później, zwali go z nóg, ponieważ nie jest to zwykła gra, chodzi o życie i śmierć.

Widzieliśmy teraz wiele anime, w których centrum znajduje się gra wideo, ale z przyjemnością dowiesz się, że Gra Darwina różni się nieco od tego typu anime. Gracze, którzy dołączą do gry, otrzymają pieczęć wraz z unikalną umiejętnością. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie ma dwóch graczy o tej samej mocy. Kaname szybko rozumie, w jakie kłopoty się znalazł i wpada w cykl morderstw i przemocy. Tutaj postanowił całkowicie wyeliminować grę i zabić swojego mistrza gry. Jest to jedno z nowych anime, które zostaną wydane na Netflix w sierpniu 2021 roku. Dlatego zdecydowanie powinieneś to sprawdzić.

Szaman Król Sezon 1

DATA premiery: 9 sierpnia 2021 r.

Historia tego anime skupia się na Yoh Asakurze. Jest zarówno szamanem, jak i medium, które potrafi połączyć świat żywych ze światem umarłych. Jednak Yoh ma wyższe oczekiwania co do swojego życia i dlatego postanawia rywalizować o tytuł Króla Szamana. Ta odpowiedzialność przychodzi z największą siłą. Ktokolwiek nosi koronę króla-szamana, może skontaktować się z Wielkim Duchem. Oznacza to, że mogą zmieniać świat w dowolny sposób, zgodnie ze swoimi upodobaniami i antypatiami. Jest to oczywiście ogromny autorytet i może okazać się niebezpieczny, jeśli wpadnie w niepowołane ręce. Cóż, powinieneś wiedzieć, że aby zostać królem-szamanem, kandydat musi wziąć udział w walce szamanów, co zdarza się tylko raz na 500 lat.

READ  Polska przenosi wojska na wschodnią granicę ze względu na obawy Wagnera, World News

Widzimy, jak Yoh rozpoczyna swój plan treningowy wraz ze swoją narzeczoną Anną Koyama. Przepisuje brutalną sekwencję treningową, która szkoli go w najlepszy sposób, aby wygrać te zawody. Później Yoh spotyka swojego dziwacznego brata o imieniu Aoh Asakurę, szamana, który bierze udział w walce. Cóż, ten facet ma subtelne złośliwe motywy. Chce zniszczyć całą ludzką populację, aby stworzyć świat tylko dla innych szamanów. Chociaż o jego podróży napisano wiele, a jeśli już interesuje Cię fabuła, proponuję sprawdzić, kiedy anime trafi na rynek Netflix w sierpniu.

Zbliżająca się premiera anime na Netflix w sierpniu 2021 roku?

Szaman Król Sezon 1

Eden Zero Sezon 1

DATA premiery: 26 sierpnia 2021 r.

Prawdopodobnie powinieneś zapiąć pasy bezpieczeństwa, aby uzyskać najlepszą formę przygody, która przyjdzie z Eden’s Zero. Gatunek skupia się na nauce i fikcji. Fabuła tego anime obraca się wokół postaci o imieniu Shiki Granbell. Tak się składa, że ​​jesteś użytkownikiem Ether Gear, który znajduje się wśród robotów na planecie Granbell. Później w scenach widzimy, że ten park rozrywki odwiedzają dwaj ciekawscy podróżnicy kosmiczni B-Cubers: Rebecca Bluegarden i jej kot o imieniu Happy.

Shiki i Rebecca zaprzyjaźniają się, gdy nagrywają filmy, które można przesłać i udostępnić na swoim koncie internetowym o nazwie Aoneko Channel. Jednak ich życie zmienia się, gdy są zmuszeni opuścić tę planetę, aby uratować swój świat przed ruiną. Przewiduje się, że roboty zrobią to samo, gdy wyczerpią się baterie. Widzimy więc Rebeccę i Shiki oraz słodkiego małego Happy’a, który odważy się poszukać swojej matki.

Ta postać jest w rzeczywistości legendarną boginią kosmosu. A ich jedyną nadzieją jest znalezienie domu i uratowanie życia kolegów-robotów. Gdy cała trójka wyrusza w tę przygodę, pojawia się wiele nowych wątków pobocznych, które wywołują konieczny dreszcz. Cóż, można to uznać za jedno z najlepszych wydań anime Netflix w sierpniu 2021 r., więc koniecznie spróbuj go zobaczyć.

READ  12 najlepszych filmów do oglądania jak mój gliniarz

Wiedźmin: Koszmar wilka (2021) Netflix Original

DATA premiery: 23 sierpnia 2021 r.

Wiedźmin: Koszmar Wilka to nadchodzące anime oparte na Netflix w sierpniu 2021 roku. Film zostanie wypełniony filmami animowanymi 2D dla giganta streamingu Netflix. Gatunek zawarty w tej historii to mroczna fantazja, taka jak my jako dramat. Ta historia będzie miała formę spin-offa z serialu Netflix Wiedźmin. Fabuła opowiada o mentorze Geralta, który jest jednocześnie innym czarodziejem, czyli Vesemirem. Ta historia została wyreżyserowana przez Kwang II Han, podczas gdy Beau DeMayo pisze scenariusz.

Ta historia rozgrywa się dokładnie w tym samym uniwersum, w którym była seria Wiedźmina z 2019 roku. Wszystkie postacie żyją na bezimiennym kontynencie. Miejsce to zamieszkiwały kilka tysięcy lat temu przybyłe z zagranicy elfy. Przypadkowo elfy musiały stoczyć wojnę z gnomami i krasnoludami. Zrobili to, aby osiedlić się w tym nowym miejscu. Po pokonaniu przeciwnika elfy osiedliły się na równinach i lasach, podczas gdy krasnoludy wróciły w góry. Ludzie później najechali kraj 500 lat przed początkiem oryginalnej historii Wiedźmina, co spowodowało wojny między wszystkimi społecznościami.

W głównym wątku widzieliśmy, jak Geralt z Rivii rzuca całe światło reflektorów. Inni główni bohaterowie serialu też, jak Ciri, z którą Wiedźmina łączy los. Warto również wiedzieć, że serial osadził w swojej historii niektóre z bardzo popularnych polskich kultur. Tyle jest odniesień do mitu, który w Polsce istnieje do dziś. W opowieści występują trzy główne postacie: Geralt z Rivii, księżniczka Cirilla i Yennefer von Vegerberg.

Przeczytaj także: Top 10 najbardziej uroczych postaci z Jujutsu Kaisen

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *