Connect with us

Zabawa

„Albo na pierwszy rzut oka”. Adam się zaręczył! Przygotował swoją ukochaną różaną ścieżkę. Duży i piękny pierścionek

Published

on

Chyba nikt nie spodziewał się, że program wymagający od uczestników zawarcia małżeństwa zaraz po spotkaniu zakończy się sukcesem. „”Ślub od pierwszego wejrzenia„jest emitowany w Polsce od 2016 roku, a jego czwarta edycja zakończyła się wiosną. TVN przygotowuje się obecnie do produkcji kolejnego serialu, a zainteresowanie internautów wciąż budzą gwiazdy poprzednich sezonów. Jednym z nich jest Adam Miciak, który znalazł miłość w serialu, ale na bardzo krótki czas (rozwiedli się już z Joanną). Podczas pobytu w programie mężczyzna zyskał popularność, co z pewnością pomogło mu znaleźć kolejną znaczącą osobę.

Obejrzyj wideo
Oliwia i Łukasz z „Wedding at First Sight” pokazują syna

Adam Miciak z The Wedding at First Sight zaręczył się

Piątek, 13 listopada, okazał się niezwykle szczęśliwy dla uczestnika czwartej edycji „Wesela na pierwszy rzut oka”. Adam Miciak przygotował i zaproponował ukochanej romantyczny wieczór.

I stało się … powiedziała tak. Duma, szczęście i brak słów do opisania. Jedno jest pewne, kocham ich razem do końca – napisał.

„Korona”. Emma Corrin doskonale zagrała księżną Dianę. Co wiadomo o młodej aktorce

W mieszkaniu pojawiła się różana ścieżka, mężczyzna wręczył partnerce piękny bukiet kwiatów. Wręczył też pierścień na dłoni swojej narzeczonej.

Szybkość lekkich internautów wyruszyła z gratulacjami, których też jesteśmy częścią.

„Wesele od pierwszego wejrzenia” – znani uczestnicy

Najpopularniejszymi uczestnikami programu TVN są zdecydowanie Anita i Adrian Szydłowscy. Para wzięła ślub w ramach programu i wkrótce po jego zakończeniu założyła rodzinę. Dziś są rodzicami 18-miesięcznego Jerzego i 5-miesięcznej Bianki. Prawdziwymi zwycięzcami tej produkcji są także Oliwia i Łukasz, których syn Franek urodził się w maju.

READ  Netflix wypuszcza trzy kolejne gry mobilne, w tym strzelanki FPS - Wiadomości Media Play
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.