Mueller jest zachwycony zachowaniem Lewandowskiego. „Moje serce wzrośnie, kiedy to zobaczę” Piłka nożna

Mueller jest zachwycony zachowaniem Lewandowskiego.  „Moje serce wzrośnie, kiedy to zobaczę” Piłka nożna

Barcelona została zniszczona Bavaria Monachium (2: 8). Głównym bohaterem spotkania był Thomas Mueller – Niemiec otworzył wynik w 4. minucie po asystowaniu Robert Lewandowski, a następnie zdobył 4-1 w 31. minucie, przy asyście Joshua Kimmicha. Dodatkowo asystował w 85. minucie po trafieniu Philippe’a Coutinho. – Trudno to wyjaśnić. Nasz zespół jest w niesamowitej formie. Dziękujemy za nagrodę Player of the Match, ale mamy 12 lub 15 graczy, którzy na to zasługują. Pracujemy na tyle intensywnie, że trudno nas pokonać – powiedział Mueller w rozmowie z BT Sport zaraz po meczu.

Obejrzyj wideo
„Legia chce zostać Bayernem w Niemczech”

Mueller chwali Lewandowskiego za pomoc

Chwilę później, w strefie mieszanej, podczas rozmowy z dziennikarzem „Kickera” Niemiec skomentował współpracę z Lewandowskim. „Moje serce rośnie, kiedy widzę, że Robert nie szuka bramki za wszelką cenę, ale decyduje się zagrać do mnie piłką” – powiedział.

Bayern zagra o awans do finału w środę. W sobotę wieczorem spotka się ze swoim rywalem, a zostanie nim zwycięzca meczu Manchesteru City – Olympique Lyon. We wtorek PSG zmierzy się z RB Lipsk w półfinale. Finał odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia.