Connect with us

technologia

Mówi się, że Tony Hawk Dev Vicarious Visions stworzył remake Diablo 2 w Blizzardzie

Published

on

Activision Blizzard podjął niedawno zaskakującą decyzję Scalanie zastępczych wizji– studio stojące za Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 – w Blizzardzie w celu wspierania innych projektów. Jeden z tych projektów jest przynajmniej podobno remake’iem Diablo 2, podczas gdy inni w Blizzardzie wciąż pracują nad Diablo 4.

Według BloombergProblemy z rozwojem Warcraft III: Reforged spowodowały, że Blizzard ponownie przemyślał zespoły opracowujące gry. Klasyczne gry „Team 1” zostały usunięte z projektu i zastąpione działem, który również zarządza Diablo 4. Warcraft III był mocno krytykowany za niską jakość i brak znaczących ulepszeń. Blizzard nigdy nie miał zwyczaju przeprojektowywania lub remasteringu swoich gier.

Jednym z deweloperów, którzy również pracują nad tym projektem, jest zespół Vicarious Visions. To już drugi raz, kiedy programista Tony Hawk został wprowadzony do innego studia. Neversoft dołącza do Infinity Ward w 2014 roku.

Ten remake Diablo 2 nie został oficjalnie zapowiedziany przez Blizzarda, ale może to być przerwa, aby trochę ułatwić oczekiwanie na Diablo 4. To, co nie będzie łatwe, to kopanie w studio stojącym za jedną z najlepszych gier 2020 roku i rozpoczęcie własnych projektów, aby w tym pomóc. Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 nie tylko zdołał odtworzyć to, co sprawiło, że oryginalne gry były świetne, takie jak projekt poziomów i dźwięk, ale także zapewnił podstawowe wrażenia z jazdy na łyżwach, które wydawały się takie, jakie są dzisiaj. Prawie każda piosenka z dwóch oryginalnych gier została również zapisana do remake’u. Obejmuje to legendarnego „Supermana” z Goldfingera. Niestety, nie wystarczyło zrobić wszystkiego, co możliwe, aby dostać zielone światło na kolejną grę.

Serii Diablo z pewnością nie zabraknie nowych premier w przyszłości, jeśli wszystko, co zostało zgłoszone, wejdzie w grę. Oprócz Diablo 4, Blizzard wyda również Diablo Immortal na urządzenia mobilne, które będzie zawierało klasy z poprzednich gier, takich jak Łowca Demonów, Mnich, Krzyżowiec i Barbarzyńca. Blizzard nadal pracuje nad World of Warcraft i Overwatch 2.

Läuft gerade: Tony Hawks Pro Skater Warehouse Vergleich

GameSpot erhält möglicherweise eine Provision aus Einzelhandelsangeboten.

READ  Amiga to najnowszy system do gier, który otrzyma mini remake retro

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *