Connect with us

technologia

Ford przedstawia nową Explorer Timberline, która rozszerza gamę pojazdów terenowych

Published

on

2021 Ford Explorer Timberline

bród

DETROIT – Silnik Forda planuje wypuścić tego lata nową gamę pojazdów terenowych pod nazwą Timberline, Explorer SUV.

Explorer Timberline 2021, który firma zaprezentowała w środę, ma zaktualizowany wygląd zewnętrzny, poprawiony prześwit i inne funkcje terenowe, takie jak wysokowydajne amortyzatory i osłony przeciwnajazdowe chroniące podwozie pojazdu.

Oczekuje się, że pojawią się inne SUV-y o podobnych funkcjach i możliwościach pod nazwą Timberline, ale przedstawiciele Forda odmówili omówienia dalszych szczegółów.

„Ford dostarcza lepsze SUV-y z Timberline. Dane konsumenckie pokazały nam, że klienci bardziej niż kiedykolwiek chcą wyjść na zewnątrz i odkrywać wspaniałe tereny z przyjaciółmi i rodziną” – powiedział Kumar Galhotra, prezes Ford of the Americas & International Markets Group w oświadczenie.

2021 Ford Explorer Timberline

bród

Dzięki nowemu wyposażeniu Timberline, Ford chce skorzystać na rosnącej sprzedaży SUV-ów i popycie na pojazdy terenowe. Wygląd i cechy takich pojazdów stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne wśród konsumentów.

Modele terenowe zwykle również zwiększają zyski. Według Forda Explorer Timberland rozpocznie się od 45 765 $. Ta cena plasuje go pośrodku oferty Explorer, ale o około 13 000 USD więcej niż model podstawowy.

Ford informuje, że w ciągu ostatnich trzech lat wykorzystanie terenowe wzrosło o 56% w przypadku obecnych właścicieli Explorer.

2021 Ford Explorer Timberline

bród

READ  Apple wiedział, że sprzedaje wadliwe wyświetlacze MacBook, podsumowuje sędzia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *