Urszulanka skubie na wschód buzzerem nadgodzin; Polska, Chaney, wygraj | Wiadomości, sport, praca

¯ URSULINE 67, EAST 66, OT: YOUNGSTOWN – Tyler Beck z Ursuline nacisnął wygrywającą grę trójkę na buzzer w dogrywce, aby unieść Irlandczyków nad wschód w thrillerze Steel Valley Conference.

Czwarta trójka Becka w meczu uratowała Irlandczyka (9: 4, 2: 0), który w czwartej kwarcie stracił 10-punktowe prowadzenie i był bliski dużej porażki przed wyczynami Becka. Był jednym z czterech dwucyfrowych urszulanek. Demarcus McElroy zanotował rekord drużyny 14 punktów, podczas gdy Brady pokonał Shannon Beck z 12 punktami. Terrence Pankey zdobył 11 punktów.

Golden Bears (2-5, 0-2) zabrali po pierwszej kwarcie z 22-8 i po połowie z 40-23. Pokonali Irlandczyków w drugiej połowie 34-17, prowadzeni przez Johna Claya z 19 punktami. Ramir Bledsoe zdobył 15 punktów, Rueben Talley 12, a DJ Weller 10.

¯ POLSKA 54, GIRARD 33: POLSKA – Dobra pierwsza połowa Polski wystarczyła, by powalić Girarda w meczu NE-8.

Bulldogs (9-3, 4-1) prowadzili do przerwy 30-20 i utrzymywali Girarda na 13 punktach w drugiej połowie. Polak Ross Dedo zdobył 10 ze swoich 16 mocnych punktów w decydującej pierwszej połowie.

Thomas Cardiero poszedł w górę iw dół z 12 punktami nad Indianami (0-5, 0-4). Gus Johnson dodał 10 dla Girarda.

¯ CHANEY 61, GRAND RIVER ACADEMY 46: MŁODE MIASTO – Sharrod Taylor przyznał 32 punkty za przepędzenie kowbojów przez Grand River Academy.

Cam Lawrence dodał 13 punktów dla Cowboys, który poprawił się do 4-4 w trakcie sezonu.

¯ STRUTHERS 70, JEFFERSON 38: JEFFERSON – Struthers był niepokonany, dominując w pierwszej połowie pojedynku na konferencji Northeast 8 i pokonując Falcons.

Trey Metzka i Brandon Washington zdobyli łącznie 41 punktów. Metzka osiągnął wynik 24, podczas gdy Waszyngton dodał 17. Wildcats (13: 0, 7: 0) prowadzili po pierwszej kwarcie z wynikiem 16-3 i po przerwie z 31-9. Ronnie Leonard dodał 11 punktów, aby zakończyć ranking.

READ  Polska, Szwecja, Estonia i Malta blokują unijną umowę o minimalnym opodatkowaniu

Brock Bean zbliżył się do Jeffersona (2-5, 2-3) z 16 punktami.

¯ LIBERTY 53, BROOKFIELD 48: BROOKFIELD – Liberty objęło 8-punktową przewagę w pierwszej kwarcie, utrzymując Warriors z powrotem na konferencji lekkoatletycznej Mahoning Valley, Grey Tier Clash.

Brookfield zakończył mecz z wynikiem 48, nieco ponad minutę, ale James Davis podzielił się dwoma rzutami wolnymi, dając Liberty prowadzenie. O’Marion Dawson następnym razem trafił dwa rzuty wolne na boisku, dając trzypunktowe prowadzenie, a Liberty trzymał się.

Jameer Weaver i Davis zdobyli po 14 punktów dla Leopards (3-2, 3-1), a Davis wykonał 7 z 8 rzutów wolnych w czwartej kwarcie, aby udaremnić rajd Brookfielda. D’Andre Venters strzelił 11 goli, osiem z nich w pierwszej kwarcie, kiedy Liberty objęło prowadzenie 19-11.

Haden Gibson prowadził Warriors (4-2, 2-2) z 13 punktami. Isaiah Jones dodał 10 dla Brookfielda, który opuścił Liberty 13-9 w drugiej kwarcie, ale nie zdołał ukończyć rajdu.

¯ DOLINA CHRZEŚCIJAŃSKA 73, LIZBONA 42: MŁODZIEŻ – Mark Revere zdobył dla Orłów 21 punktów w zwycięstwie nad Lizboną.

Zavion Howard zdobył 14 punktów dla Valley Christian, Brandon Paige 11 i Joe Battista 10.

Blayne Brownfield zdobył dla Lizbony 26 punktów.

The Eagles (5-2, 4-1 Eastern Ohio Athletic Conference) pozostawiło Lizbonę 10-3 za łukiem.

¯ SPRINGFIELD 56, JACKSON-MILTON 50: NORTH JACKSON – Tygrysy zmniejszyły deficyt 26-22 pół etatu, wyprzedzając gospodarza Ramsa 17-12 w ostatnich dwóch kwartałach, aby przejąć skłonność MVAC Scarlet zdobyć.

Adam Wharry zdobył 18 ze swoich 24 mocnych punktów w drugiej połowie, aby strzelić Springfield (10-3, 7-1 MVAC). Alex Rothwell zdobył 11 punktów, a RJ Smith 10.

AJ Bouch zdobył 16 punktów dla Jacksona-Miltona (5-6, 3-4 MVAC). Gavin Sahli i Frank Prozy zdobyli po 10 punktów.

READ  F1 odzyskała swoją nieprzewidywalność! Wygrywa kierowca, który był ostatni na pierwszym okrążeniu!

¯ CRESTVIEW 45, CHAMPION 42: CHAMPION – Rebelianci użyli bramki 16-5 w czwartej kwarcie, aby osiągnąć zwycięstwo na poziomie Grey MVAC nad Złotą Błyskawicą.

Crestview (4-7, 2-1 MVAC) tracił 37-29 w ostatnich 8 minutach, ale Anthony Cusick zdobył parę kluczowych 3-punktowych, a Drake Golden dodał pięć ze swoich 16 mocnych punktów w ostatnim okresie. Cusick zakończył z 15 punktami, wszystkie z 3 punktami.

Mistrz (2-5, 1-3 MVAC) zdobył 14 punktów od Austina Willfortha i osiem od Keegana McDermotta.

¯ NEWTON FALLS 62, URBAN SCHOLARS 42: NEWTON FALLS – The Host Tigers poprawili się do 6-1, objęli prowadzenie 40-10 w przerwie i skrzyżowali.

Joey Kline zdobył 13 punktów i siedem zbiórek, Josh Honeycutt dziewięć punktów, a Luke Butler pięć asyst. Tigers (6-1) pokonali swoich gości 27-6 z kraju za 3 punkty.

Hawks otrzymali 18 punktów od George’a Peoplesa i dziewięć od Nicka Griera.

¯ SOUTH RANGE 66, NILES 37: NILES – Raiders pokonali gospodarzy 43-14 w środkowej kwarcie, aby się wycofać po prowadzeniu 9-3 w pierwszej kwarcie północno-wschodniej 8.

Eli Taylor zdobył 19 punktów prowadzony przez pięć 3-punktowych i prowadził South Range (w sumie 5-7, 4-3 NE-8). Mike Cartridge dodał 12 punktów, a Corey Penick 10.

10 punktów Douga Fostera prowadziło do Red Dragons (1-4, 1-3).

¯ WATERLOO 70, SEBRING 37: ATWATER – Wikingowie-gospodarze byli silni, prowadząc 41-16 w przerwie i nigdy nie oglądali się za siebie, gdy byli niepokonani na MVAC, Scarlet Tier.

Kyle Shockley zdobył 25 punktów, a Jack Sandel 13 punktów dla Waterloo (7-1, 6-0 MVAC).

Trojany (3-12, 0-9 MVAC) otrzymały dziewięć punktów od Dylana Johnsona i osiem od Anthony’ego Calderone.