Connect with us

Gospodarka

Monika Sawka Polsat Dziennikarz „Events”, kim ona jest

Published

on

Monika Sawka opublikowała także w sobotę wydanie główne „Wydarzeń” w Polsacie i Polsacie News.

Sawka w Telewizja Polsat pracuje od połowy 2018 r. Początkowo była korespondentką w Lublinie, a od listopada ubiegłego roku. zaczął występować w Polsacie News „W rytmie dnia” i „Obraz dnia”.

Wcześniej związana była z TVP3 Lublin (gdzie prowadziła m.in. „Panoramę Lubelską”) i Polskim Radiem Lublin.

Bartosz Kurek opuścił Polsat i „Events”

Dorota Gawryluk od wielu lat kieruje główną edycją „Wydarzeń”. Jesienią 2016 roku moderację programu rozpoczęły Agnieszka Mosór i Magdalena Kaliniak, a jesienią 2018 roku Bogdan Rymanowski, który przyjechał do Polsatu z Grupy TVN.

Jednak we wrześniu tego roku. Z Polsatem pożegnał się Bartosz Kurek, który od połowy 2017 roku był gospodarzem głównej edycji „Wydarzeń”. początek grudnia Został managerem ds. Public affairs w firmie tytoniowej Philip Morris Polska.

Według Nielsen Audience Measurement w listopadzie tego roku. Główną edycję „Wydarzenia” oglądało średnio 2,2 mln osób (15,36% udziału w widowni zespołu), w tym 1,81 mln w Polsacie i 394,5 tys. W Polsacie News..

Średnia oglądalność Polsatu na minutę w listopadzie było to 571 881 tys. Ludzie i oglądalność 8,06 proc. (po spadku rok do roku o 12,1%), podczas gdy dla Polsat News było to 164 676 osób, czyli 2,32%. Udział (po 84,1% wzroście w stosunku do poprzedniego roku).

READ  TaskUs ogłasza ekspansje w Azji i Europie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.