Connect with us

technologia

Model Switch OLED uzyskał 2 na 10 punktów w teście zarysowania trwałości ekranu

Published

on

Nintendo Switch OLED jest na rynku od kilku tygodni, a jeśli nie masz założonej osłony ekranu, naprawdę powinieneś to zrobić.

Chociaż Nintendo twierdzi, że ekran jest ze szkła, kanał YouTube JerryRigWszystko teraz przetestował nowy wyświetlacz i ma tylko 2/10 ochrony ekranu – co czyni go tak wrażliwym jak plastik.

„Niestety widzimy rysy na poziomie trzecim z głębszymi rowkami na poziomie czwartym, co oznacza, że ​​ten nowy ekran OLED ma plastikową warstwę powierzchniową”.

Obraz: przez JerryRigWszystko

Chociaż przełącznik ma własną warstwę ochronną w postaci „Folia samoprzylepna zapobiegająca rozproszeniu„, W codziennym użytkowaniu nie przyniesie wiele dobrego, dlatego zaleca się zakup odpowiedniego ochraniacza ekranu, aby zminimalizować zarysowania.

„Dobrze wiedzieć, że ekran OLED jest miękki, więc nie możemy go umieścić w sytuacjach, w których mógłby zostać uszkodzony przez monety, klucze lub inne metalowe przedmioty.

„Nintendo powiedział, że sam ekran jest wykonany ze szkła i że ta plastikowa tafla, która jest bardzo wytrzymała w dotyku, jest rozpraszającą warstwą kleju, która pomoże zapobiec rozproszeniu odłamków szkła, jeśli wyświetlacz kiedykolwiek się zepsuje… i prawdopodobnie dobrze jest mieć ”.

Nintendo radzi również użytkownikom, aby nie usuwali tej konkretnej warstwy ochronnej. Więc znowu – kup ochraniacz ekranu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, aby uniknąć sytuacji, w której nowy system może zostać zadrapany przez ostre przedmioty.

Jak radzi sobie ekran Switch OLED? Czy masz już na nim ochraniacz ekranu? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Sony Santa Monica zatrudnia do nowej niezapowiedzianej gry
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *