Connect with us

technologia

Mocne urządzenie 2 w 1 firmy Microsoft Surface Pro 8 jest teraz mocno przecenione dzięki dyskowi SSD o pojemności 256 GB

Published

on

Weź pod uwagę wyjątkową zniżkę w wysokości 600 USD, którą Amazon zaoferował kilka tygodni temu jedna z najdroższych konfiguracji Surface Pro 8 tam? Podczas gdy tablet z procesorem Intel Core i7 nie mieścił się dokładnie w przystępnej cenie, szalona transakcja, jak można było przewidzieć, zniknęła dość szybko, prawdopodobnie z powodu dużego popytu.

Niestety, nie przyszliśmy dzisiaj, aby zgłosić powrót tego rekordowego spadku cen… i w najbliższym czasie możemy nie znaleźć się w takiej sytuacji. Ale możemy powiedzieć wszystko o mniejszej zniżce dostępnej w momencie pisania tego na tańszą wersję alternatywy iPada Pro firmy Microsoft wydaną jesienią 2021 roku.
Podczas gdy Amazon planuje tylko uruchomienie swojego Wyprzedaż Prime Early Access Ekstrawagancja we wtorek, 11 października, gigant e-commerce może już zaoferować pokryty grafitem Surface Pro 8 z procesorem Intel Evo Core i5, 8 GB pamięci RAM i szybkim dyskiem SSD 256 GB za imponującą dostawę 330 USD poniżej cena katalogowa 1199,99 USD.
Według naszej wiedzy jest to największa zniżka, jaką duży amerykański sprzedawca detaliczny, taki jak Amazon, kiedykolwiek zaoferował na ten konkretny model Surface Pro 8 i nie, nie potrzebujesz członkostwa Prime, aby skorzystać z promocji Super Early Holiday.
Jak możesz sobie wyobrazić, obniżona cena nie obejmuje klawiatury Type Cover, pióra Surface Pen ani innego akcesorium zwiększającego produktywność, ale nawet samodzielnie 13-calowy Surface Pro 8 niezaprzeczalnie pokonuje zdecydowaną większość użytkowników najlepsze tabletki z tej perspektywy.

Pełna obsługa systemu Windows 11 jest niewątpliwie głównym punktem sprzedaży tego złego chłopca i główną siłą w stosunku do iPada Pro 2021 firmy Apple lub rodziny Galaxy Tab S8 firmy Samsung, ale wspomniany układ Intela, liczba pamięci i dysk SSD również nie są słabe.

W takim razie masz wspaniały ekran dotykowy PixelSense z częstotliwością odświeżania 120 Hz i minimalnymi ramkami, a także świetny czas pracy baterii i całkiem niezrównany duet wszechstronnych portów USB-C z najnowocześniejszą technologią Thunderbolt 4. Czego więcej można chcieć mając mniej niż dziewięciu Benjaminów?

READ  Studenci WVU wykorzystują umiejętności w ćwiczeniach z cyberbezpieczeństwa z W.Va. Gwardia Narodowa, Polscy Alianci | Codzienny komentarz do poczty

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.