Mocne słowa Glika po meczu z Holandią. – Gdybym się o tym dowiedział, byłbym zdenerwowany – powiedziała reprezentacja Polski

W środę Polska reprezentacja W ostatnim meczu Ligi Narodów przegrali 1: 2 z Holandią. Chociaż zespół Jerzy Brzęczek Prowadził od 6. minuty i po bramce Kamila Jóźwiaka, o wyniku zadecydowały dwie bramki w zaledwie siedem minut.

Obejrzyj wideo
Wiceprezes PZPN: Dopasowujemy ideologię do uśmiechu Lewandowskiego [Sekcja Piłkarska #72]

Po niedzielnym, fatalnym meczu z Włochami w kraju, dyskusja na temat przyszłości trenera ponownie wybuchła. Kibice i niektórzy eksperci wzywają Brzęczka do rezygnacji, bo ich zdaniem to szansa na uratowanie przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Tak ocenili Holendrzy mecz z reprezentacją Polski. Nie możesz się zdecydować

Kamil Glik bronił Jerzego Brzęczka

Selekcjonerowi zarzuca się brak postępów w renderowaniu, brak stylu i wyniki meczów z zespołami teoretycznie silniejszymi od Polaków. Sami zawodnicy nie powinni być do końca zadowoleni ze współpracy z Brzęczkiem. Jednak w środę po meczu bronił trenera Kamil Glik.

– Nie ma problemów dla zespołu. Gram w piłkę nożną od kilku lat i nigdy nie spotkałem zawodnika, który grałby przeciwko trenerowi. Gdybym się o tym dowiedział, byłbym bardzo zdenerwowany – powiedział zawodnik w rozmowie z TVP Sport.

Tak powinna grać reprezentacja Polski!  Odrobina optymizmu.  Szkoda, że ​​to tylko tymczasoweTak powinna grać reprezentacja Polski! Odrobina optymizmu. Szkoda, że ​​to tylko tymczasowe

I dodał: W reprezentacji nie gra się z trenerem, ale z 40 milionami Polaków. Nie grasz dla menedżera, ale dla fanów, rodzin i nas. Ufamy trenerowi w stu procentach.

Polacy zajęli trzecie miejsce w grupie Ligi Narodów, co zapewniło nam utrzymanie w Dywizji A. Naszą grupę wygrał Włosi, wyprzedzając Holendrów, a Bośnia i Hercegowina zajęła ostatnie miejsce.

READ  Louisville Baseball twierdzi, że pierwszy mecz z Virginią opóźniony przez deszcz