Connect with us

Nauka

Mobilum Technologies podpisuje umowę serwisową z ZEN.COM na wirtualne konta IBAN

Published

on

Mobilum Technologies Inc. Logo (Grupa CNW/Mobilum Technologies Inc.)

VANCOUVER, BC, 6 maja 2022 /PRNewswire/ – Mobilum Technologies Inc. („Mobilum” lub „Firma”) (CSE: MBLM) (OTC: MBLMF) (FRA: C0B), firma technologiczna, która udostępnia aktywa cyfrowe i kryptowaluty za pośrednictwem tradycyjnej infrastruktury finansowej i płatniczej, a także -Dex Tokens dostawca rozwiązań kolejowych, ma przyjemność ogłosić, że podpisał umowę o świadczenie usług z ZEN.COM w celu zapewnienia klientom Mobilum dedykowanego wirtualnego międzynarodowego konta bankowego (IBAN).

ZEN.COM to międzynarodowy fintech, posiadający licencję na e-pieniądze wydaną przez bank centralny Litwa, która świadczy usługi finansowe w 31 krajach Europy. ZEN.COM oferuje kompleksowy zestaw produktów i usług cyfrowych, takich jak karta płatnicza, wielowalutowe konto IBAN, platforma płatności online, a także związane z nimi ekskluzywne korzyści i dodatkowa ochrona klienta. ZEN.COM zdobył również zaufanie wiodących instytucji płatniczych i jest bezpośrednim partnerem wielu organizacji płatniczych, takich jak Mastercard, VISA, American Express i Union Pay. We współpracy z globalnymi i lokalnymi metodami płatności Zen stara się sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom użytkowników.

Partnerstwo Zen.Com (Grupa CNW/Mobilum Technologies Inc.)

Partnerstwo Zen.Com (Grupa CNW/Mobilum Technologies Inc.)

Dzięki tej umowie serwisowej, ZEN.COM zapewni Mobilum zaplecze Euro oraz infrastrukturę serwisową dla rachunków rozliczeniowych Mobilum, dzięki której Mobilum może teraz udostępniać wirtualne rachunki IBAN, umożliwiające swoim klientom transfer środków i wysyłanie transakcji kryptograficznych za pomocą przelewu SEPA.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy kontynuować umowę z ZEN.COM i być w stanie zapewnić dedykowane konta bankowe firmom zajmującym się aktywami cyfrowymi i użytkownikom aktywów cyfrowych na całym świecie”. powiedział prezes Mobilum Technologies Steven La Bella.

„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z Mobilium, co pozwala nam wypełnić lukę między światem cyfrowych i tradycyjnych aktywów. Dzięki partnerstwu zintegrowana infrastruktura finansowa ZEN daje Mobilum możliwość oferowania swoim klientom wirtualnych numerów IBAN do wypłaty i odbioru fiat Płatność w imieniu i inkaso w imieniu ułatwiają i przyspieszają przetwarzanie płatności, a błędy w rozliczeniach i oszustwach są znacznie redukowane” – komentuje Michał Bogusławski, Dyrektor Handlowy ZEN.COM.”

READ  Możesz już zagrać w grę planszową „Business Techno” - Aktualności

O ZEN

ZEN.COM to międzynarodowy fintech, z licencją na cyfrowe pieniądze wydaną przez bank centralny Litwa, która świadczy usługi finansowe w 31 krajach Europy. Misją firmy jest zapewnienie konsumentom i przedsiębiorcom spokoju w zarządzaniu swoimi pieniędzmi i transakcjami zakupowymi. W tym celu firma oferuje kompleksowy zestaw produktów i usług cyfrowych, takich jak karta płatnicza, wielowalutowe konto IBAN, platforma płatności online, a także związane z nimi ekskluzywne korzyści i dodatkowa ochrona klienta. ZEN.COM ma biura w Holandia, Litwa oraz Polska. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę zen.com.

O Mobilum Technologies Inc.

Mobilum Technologies Inc. (CSE:MBLM) (OTC:MBLMF) (FRA:C0B) to oparty na technologii dostawca usług cyfrowych (DSP), którego misją jest udostępnianie aktywów cyfrowych i kryptowalut za pośrednictwem tradycyjnej infrastruktury finansowej i płatniczej oraz zarządzania aktywami. rozwiązania dla giełd, portfeli i firm kryptowalutowych, rynków NFT, protokołów, zdecentralizowanych aplikacji i zdecentralizowanych organizacji autonomicznych, gier Metaverse i Play-to-Earn oraz tradycyjnych instytucji finansowych (banki, fundusze hedgingowe, firmy ubezpieczeniowe i fintechy) otwierające swoje drzwi na cyfrowy przestrzeń aktywów. Naszym celem jest umożliwienie konsumentom na całym świecie konwersji fiat na krypto i krypto na fiat dzięki rozwiązaniom Mobilum na rampie i poza rampą. Mobilum ma biura w Kanada, Estonia, Litwa, Polskai Stany Zjednoczone. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Mobilum.com.

Aby uzyskać więcej informacji: skontaktuj się z Meredith or Julie, Investor Relations, +1 (604) 609 6169 lub e-mailem [email protected]

Niniejsza informacja prasowa może zawierać „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu obowiązujących kanadyjskich przepisów dotyczących papierów wartościowych. Stwierdzenia dotyczące przyszłości są z konieczności oparte na różnych szacunkach i założeniach, które, chociaż uznane przez kierownictwo za rozsądne, z natury są przedmiotem istotnych niepewności i nieprzewidzianych okoliczności biznesowych, ekonomicznych i konkurencyjnych. Stwierdzenia te można ogólnie zidentyfikować za pomocą słów wybiegających w przyszłość, takich jak „może”, „powinien”, „będzie”, „może”, „zamierzać”, „oszacować”, „planować”, „przewidywać”, „oczekiwać”. „, „wierzyć” lub „kontynuuj” lub jego negatywne lub podobne odmiany. Stwierdzenia dotyczące przyszłości wiążą się ze znanym i nieznanym ryzykiem, niepewnością i innymi czynnikami, które mogą spowodować, że przyszłe wyniki, wyniki lub osiągnięcia będą się znacznie różnić od szacowanych przyszłych wyników, osiągnięć lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w tych stwierdzeniach dotyczących przyszłości, nie stanowią gwarancji wydajność przyszłość.

READ  Czy UE powinna bać się Polexitu? - Europejska Rada Stosunków Zagranicznych

Oświadczenia Mobilum wyrażone lub dorozumiane w tych wypowiedziach prognozujących podlegają różnym zagrożeniom, niepewności i warunkom, z których wiele jest poza kontrolą Mobilum i nie należy nadmiernie polegać na takich stwierdzeniach. Stwierdzenia dotyczące przyszłości są w pełni uwarunkowane ryzykiem i niepewnością nieodłącznie związane z działalnością Spółki, w tym: założenia Mobilum dotyczące formułowania stwierdzeń dotyczących przyszłości mogą okazać się nieprawidłowe; niekorzystne warunki rynkowe, w tym ryzyko związane z COVID-19 i ryzyko, że przyszłe wyniki mogą różnić się od wyników historycznych.

Z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo dotyczące papierów wartościowych, Mobilum nie zobowiązuje się do aktualizowania ani korygowania jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości, czy to w wyniku nowych informacji, wydarzeń lub w inny sposób.

Informacje kontaktowe:

relacje z inwestorami
Komunikaty z Purpurowej Korony
Telefon: +1 (604) 609-6169
E-mail: [email protected]

odkręcić

odkręcić

Zobacz oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/mobilum-technologies-enters-service-agreement-with-zencom-for-virtual-iban-accounts-301541585.html

ŹRÓDŁO Mobilum Technologies Inc.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.