Connect with us

Zabawa

MMM-BAP-DAY: Sieć pubów oferuje darmowe bapsy przed ćwierćfinałami FIFA World Cup Anglia – Francja w sobotę – dzięki napastnikowi Les Bleus, Kylianowi Mbappé

Published

on

MMM-BAP-DAY: Sieć pubów oferuje darmowe bapsy przed ćwierćfinałami FIFA World Cup Anglia – Francja w sobotę – dzięki napastnikowi Les Bleus, Kylianowi Mbappé

Klienci mogą otrzymać bekon, kiełbasę lub Quorn Sausage Bap za darmo, ale tylko wtedy, gdy powiedzą tajną frazę kodową „Mmm Bap Day” przy kasie.

Umowa jest inspirowana niedawnym meczem Anglii na mistrzostwach świata mężczyzn, w których Three Lions spotykają imponujących francuskich mistrzów świata, w tym szereg znanych gwiazd, w tym Kyliana Mbappé.

Francuski napastnik strzelił już pięć bramek i zanotował dwie asysty na tegorocznym turnieju w Katarze. Francja wyprzedziła Polskę w 1/8 finału iw ten weekend rozegrała wspaniałe starcie z Anglią.

Kylian Mbappe z Francji kontroluje piłkę podczas meczu 1/8 finału FIFA World Cup Qatar 2022 pomiędzy Francją a Polską na stadionie Al Thumama, 4 grudnia 2022 r. w Doha, Katar. (Zdjęcie: Alex Grimm/Getty Images)

W całym West Yorkshire znajduje się kilka pubów Hungry Horse, w tym The Stanley Ferry i Walnut Tree w Wakefield oraz Darrington w pobliżu Pontefract, więc bywalcy pubów mogą odebrać darmowy bap i przygotować się na dzień przed wielkim meczem. Oferta obowiązuje do godziny 12:00 lub do zakończenia serwisu śniadaniowego.

Sarah Williams, starszy menedżer ds. Marketingu w Hungry Horse, powiedziała: „Gdy zespół Southgate przygotowuje się do odparcia Mbappé i reszty Les Bleus w Katarze, nasi klienci muszą się tylko martwić, czy chodzi o darmową kiełbasę, boczek czy kiełbasę Quorn. Baps, cokolwiek wybiorą”.

Kontynuuj czytanie

Mistrzostwa Świata 2022: Jak oglądać ćwierćfinały Francja vs Anglia w telewizji – o której godzinie

Stanley Ferry w Wakefield jest jednym z kilku pubów Hungry Horse w okolicy oferujących bezpłatne alternatywy z bekonem, kiełbasą lub wegańską bapą przy użyciu specjalnej frazy kodowej
READ  Jak Jurassic Park zmienił losy Listy Schindlera
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *