Connect with us

Zabawa

MGA Entertainment i Dentsu Inc. łączą siły, aby ożywić międzynarodową sensację Pui Pui Molcar dzięki nowej linii zabawek

Published

on

Po 42 latach tworzenia, projektowania i produkcji popularnych zabawek jedna po drugiej, MGA po raz pierwszy nawiąże współpracę z równie popularną japońską marką, aby ożywić światowe innowacje! MGA opracuje wytrzymałą linię zabawek Molcar, która trafi na rynek latem 2022 roku i ma być kolejnym dużym trendem towarowym w tym roku i później. Molcar, najnowsze japońskie IP, które zostanie wydane w tym roku, to popularny serial anime, który jest obecnie emitowany w YouTube, TV Tokyo i Netflix i został wyświetlony ponad 36 milionów razy. Popularne w Japonia, Europa oraz Ameryka północna, uzależniające odcinki opisują przygody bohaterów świnek morskich zamienionych w pojazdy przez ludzkich kierowców, pełne humoru i odrobiny łamiących serce emocji. Pui Pui Molcar to już światowa sensacja, a nowa linia zabawek nadal będzie urzekać dzieci i milenialsów na całym świecie dzięki fantastycznym elementom, które idealnie nadają się do wciągającej zabawy lub kolekcjonowania.

Izaak Larian, dyrektor generalny i założyciel MGA, mówi: „MGA Entertainment z dumą współpracuje z Dentsu, Inc. i wnosi do tej współpracy innowacje, dominację cyfrową, światowej klasy wydajność i dystrybucję, tak będzie”.

„Oprócz swojej podstawowej linii produktów Molcar, MGA opracuje solidny i unikalny program licencyjny, który obejmie wiodących w branży liderów branży w zakresie domu, odzieży i akcesoriów, elektroniki i gier. Zarówno zabawki Molcar, jak i produkty licencjonowane powinny być dostępne we wszystkich głównych sklepach latem 2022 roku.”

O MGA Rozrywka

MGA Entertainment to najszybciej rozwijająca się i największa prywatna firma zabawkarska w Stanach Zjednoczonych. MGA ma siedzibę w Chatsworth, Kalifornia oraz tworzy innowacyjne, zastrzeżone i licencjonowane towary konsumpcyjne i rozrywkę, w tym zabawki, gry, lalki, odzież, elektronikę użytkową, dekoracje domowe, artykuły papiernicze i sportowe. Rodzina MGA obejmuje nagradzane marki, takie jak LOL Surprise!™, Little Tikes®, Rainbow High™, Bratz®, Na! Nie dotyczy! Nie dotyczy! Surprise™, Baby Born Surprise™ i Zapf Creation®. Odwiedź nas w www.mgae.com.

READ  Bezprzewodowe skrzydło obserwacyjne DoT zakłóca działanie 140 nielegalnych wzmacniaczy sygnału mobilnego w Delhi, Telecom News i ET Telecom

O PUI PUI MOLCAR

Akcja to świat, w którym świnki morskie (wymawiane po japońsku „molmotto”) są zamieniane w samochody. To jest „samochód Molmotto”, samochód leczniczy. Ma duże okrągłe pośladki, okrągłe oczy oraz krótkie ręce i nogi. Zawsze chodzisz z głupkowatym wyrazem twarzy. Nawet w korku widok tyłka świnki morskiej przed tobą uspokaja. To animacja pełna świnek morskich z uzdrowieniem, przyjaźnią, przygodą i szaloną akcją wokół różnych sytuacji wyjątkowych dla samochodów! Widownia w Japonii była tak silna, że ​​Netflix zaczął nadawać treści w Marzec 2021, zaledwie 2 miesiące po tym, jak został wyemitowany w telewizji Tokyo. W przeszłości w japońskich kinach pojawił się 34-minutowy film 3D 22 lipcaNS, z imponującymi liczbami kas w weekend otwarcia.

Ok Tomoki Misato JGH, animacja Shin-ei / MOLCARS

O reżyserze / scenarzyście Tomokim Misato

Urodzony w 1992 w Tokio, ukończył Musashino Art University, Wydział Projektowania Komunikacji Wizualnej oraz Podyplomową Szkołę Filmową i Nowych Mediów, Wydział Animacji, Tokio Uniwersytet Artystyczny W 2018 roku jego film dyplomowy „My Little Goat” zdobył nagrodę Japan Competition Excellence Award na festiwalu filmów krótkometrażowych. Azja 2019 oraz Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Fantastycznych w Paryżu (PIFFF). Ponadto jest laureatem wielu nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych i animowanych m.in Argentyna, Maroko, Niemcy oraz Polska. Jest laureatem wielu nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych i animowanych m.in. wygrała Argentyna, Maroko, Niemcy oraz Polska. Wyreżyserował finałową animację „Kedama no Gonjiro” (2019 / TV Tokyo) w produkcjach komercyjnych. Ta praca, „PUI PUI Molcar”, jest jego pierwszą pracą reżyserską dla telewizyjnego serialu animowanego.

ŹRÓDŁO ROZRYWKI

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *