Connect with us

technologia

Halo Infinite Multiplayer nękany przez oszustów Aimbot

Published

on

Zrzut ekranu z gry wieloosobowej Halo Infinite pokazuje pomarańczowy spartański slajd podczas celowania na widok czegoś, co wydaje się być pistoletem.

Chociaż kampania wciąż trwa, 343 Industries Nieskończona aureola to z powodu jego Darmowy tryb dla wielu graczy który zaczął się dopiero w zeszłym tygodniu. Na nieszczęście dla tych, którzy grają z godnością i szacunkiem, wydaje się, że oszuści idą pełną parą, uciekając się do wątpliwych taktyk, takich jak aimboty i ściany, aby zdobyć imponująco niemożliwe zabójstwa i zwiększyć swój wynik.

Kontynuuj czytanie: Nieskończona aureola’s multiplayer, jak mówią recenzje Steam

Jak dowodzi klip streamera Twitcha, Douglasa „DougisRaw” Wolfa, który odtwarza własne spotkanie z jednym Nieskończona aureola Wydaje się, że na początku tego tygodnia oszuści widzą graczy modyfikujących swoją grę lub kontroler – lub oba – w celu wykorzystania różnych exploitów. Poniższy film pokazuje, jak DougisRaw nie tylko wulgarnie krytykuje napastnika, ale także jest bezpośrednio krytykowany przez danego oszusta.

To całkiem oczywiste, że bez względu na to, gdzie jest DougisRaw, oszustwo Nieskończona aureola Gracz odnajduje go – i innych – natychmiast, by klikać głową. Niezależnie od tego, czy ukrywa się za osłoną, czy wcale, oszust zawsze wie. A to dzięki obojgu Aimboty i wallhacks, Mody, które pomagają zautomatyzować namierzanie celu i zmieniać właściwości ścian.

DougisRaw nie jest jedyną osobą prezentującą Nieskończona aureola Oszuści w całej swojej swobodnej chwale. Się na subreddit gry, użytkownik KanoxHD opublikował film, w którym są również zabijane przez kogoś, kto używa celownika. Po prostu obserwuj, jak celownik natychmiast znajduje i śledzi graczy.

Powinno być w porządku być złym w grach. W końcu wszyscy gdzieś zaczynają. Podobnie powinno być w porządku, aby nauczyć się, jak stać się lepszym w grach. Często lubią to robić – poszerzać i doskonalić swoje umiejętności. Ale uciekanie się do cheatów tylko po to, by uzyskać wysokie K / D, nie jest. I podczas gdy 343 Industries powiedziało, że musi być anty-cheat w grach konkurencyjnych, zwłaszcza takich jak Nieskończona aureola które są cross-play między konsolami PC i Xbox, nie jest jasne, jakie kroki podejmie programista, aby rozwiązać te problemy.

Kontynuuj czytanie: Nie pozwól temu Nieskończona aureola Puść wspaniałe nowe dodatki do Game Pass

Jak Nieskończona aureola Gracze mają do czynienia z oszustami, fanami gry są dość wkurzony o przepustkę bojową’Postęp. Byli kilka ulepszeń, a 343 Industries rozdało bonusowy prezent za wszystkie kłopoty, ale sprzeciw, zwłaszcza w kosmetyce, wciąż rośnie.

[Godz/dzień:[godz/t:[Std/Tag:[h/t: VG24 / 7]

READ  „Super Mario Bros. 3” właśnie sprzedano za rekordową kwotę 156 000 USD
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *