Connect with us

Nauka

Meksyk – Polska piłka nożna na żywo, kiedy i gdzie oglądać FIFA online

Published

on

Meksyk przeciwko Polsce zostanie rozegrany dziś wieczorem o 21:30 IST (źródło: JioCinema)

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 Transmisja wyników na żywo online: Meksyk i Polska Dziś wieczorem zaplanowano Mistrzostwa Świata FIFA 2022. Po meczach Argentyna – Arabia Saudyjska i Dania – Tunezja MEX i POL zmierzą się na Estadio 974. Mecz Mistrzostw Świata FIFA pomiędzy Meksykiem a Polską zaplanowano na godzinę 21:30 czasu IST i będzie on transmitowany na żywo w Internecie oraz w telewizji. Jeśli chcesz oglądać mecz MEX vs POL na żywo w Indiach, sprawdź, kiedy i gdzie oglądać mecz FIFA online.

FIFA World Cup 2022 MEX vs POL: kiedy i gdzie oglądać FIFA na żywo

Mecz Mistrzostw Świata FIFA 2022 pomiędzy Meksykiem a Polską zostanie rozegrany dziś wieczorem i jest zaplanowany na 21:30 czasu wschodniego. Mecz piłki nożnej pomiędzy MEX i POL będzie transmitowany na żywo online w aplikacji Jio Cinema na Androida, iOS i TV, dzięki czemu możesz łatwo oglądać mecze Mistrzostw Świata FIFA na smartfonach, tabletach, laptopach, telewizorach i nie tylko. Mecz Meksyk – Polska jest również transmitowany na kanałach Sports18, Sports18 HD i DD Sports.

Ponadto, jeśli jesteś użytkownikiem Jio Fiber, możesz przesyłać strumieniowo mecz piłki nożnej Meksyk vs Polska na kanale Sports18 w aplikacji JioTV + za pośrednictwem dekodera Jio.

READ  Brak kontaktu pomiędzy Tottenhamem a bramkarzem Juventusu Szczęsnym
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.