Connect with us

Zabawa

Meghan wspiera Team USA! Księżna Sussex ściska sportowca owiniętego w amerykańską flagę, gdy zajmuje centralne miejsce ostatniego dnia Igrzysk Invictus

Published

on

Meghan wspiera Team USA!  Księżna Sussex ściska sportowca owiniętego w amerykańską flagę, gdy zajmuje centralne miejsce ostatniego dnia Igrzysk Invictus

Bridie Pearson-Jones i Paul Thompson w Düsseldorfie

11:12 16 września 2023, aktualizacja 15:59 16 września 2023

Meghan Markle przytuliła sportowca z amerykańską flagą, gdy znalazła się w centrum uwagi ostatniego dnia Igrzysk Invictus.

42-letnia księżna Sussex wręczyła Danielle Pothoof złoty medal podczas ceremonii wręczenia medali w pływaniu, która odbyła się siódmego dnia zawodów sportowych w Düsseldorfie.

Ubrany w spodnie za 260 funtów i trencz od Cuyana za 580 funtów, a także minimalistyczne czółenka Aquazurra warte 545 funtów, król objął olśniewającą gwiazdami sportsmenkę i nie mógł powstrzymać się od uśmiechu.

Danielle, która na igrzyskach rywalizuje zarówno w pływaniu, jak i w siatkówce na siedząco, służyła w korpusie piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych jako sierżant sztabowy.

Podczas służby w Afganistanie w 2011 roku jednostka Danielle najechała na IED, w wyniku czego doznała poważnych obrażeń i ostatecznie wymagała amputacji nogi.

Meghan Markle przytuliła sportowca z amerykańską flagą, stając w centrum uwagi ostatniego dnia Igrzysk Invictus
42-letnia księżna Sussex wręczyła Danielle Pothoof złoty medal podczas ceremonii wręczenia medali w pływaniu, która odbyła się siódmego dnia zawodów sportowych w Düsseldorfie
Ubrany w spodnie za 260 funtów i trencz od Cuyana za 580 funtów, a także minimalistyczne czółenka Aquazurra warte 545 funtów, król objął olśniewającą gwiazdami sportsmenkę i nie mógł powstrzymać się od uśmiechu
Książę Harry i Meghan Markle wręczają medale na Igrzyskach Invictus
Royals przyjrzeli się bliżej sportowcom Team USA
Sportowcy owinęli Meghan w gwiazdki i paski i przytulili ją
Meghan wydawała się zadowolona z dołączenia do amerykańskich sportowców
Harry wziął także udział w przytulaniu sportowców
Meghan nie mogła powstrzymać się od uśmiechu, gdy spotkała amerykańskie gwiazdy
Księżna Sussex na zdjęciu podczas ceremonii wręczenia medali na Igrzyskach Invictus 2023 w Düsseldorfie w Niemczech
Julia Paievska odbiera medal z rąk księcia Harry’ego i Meghan na Invictus Games

Harry i Meghan gratulują Julii „Taira” Paievskiej podczas ceremonii wręczenia medali w pływaniu siódmego dnia Igrzysk Invictus 2023 w Düsseldorfie, 16 września 2023 r.
Meghan (po prawej) w marynarce i spodniach Cuyana, w połączeniu z białym podkoszulkiem i kolczykami Lanvin
Ochotnicza medyk Julia Paievska, lat 53, została porwana przez rosyjskich żołnierzy w marcu, gdy szła na leczenie rannych po zamachu bombowym w teatrze w Mariupolu

Meghan wręczyła medale finalistom pływania – w tym jednej z gwiazd Netflixowego serialu o uczestniczących weteranach wojskowych.

Podczas gdy książę Harry był obecny na ceremonii, para przytuliła ukraińską bohaterkę wojenną Julię Payevską.

Była jedną z najpopularniejszych zawodniczek na igrzyskach wśród widzów wydarzeń sportowych.

Medyk miał wziąć udział w ubiegłorocznych igrzyskach w Hadze w Holandii, ale został wzięty do niewoli przez Rosję.

Została zwolniona po trzech miesiącach, a w tym tygodniu odniosła sukces w basenie, zdobywając srebrny medal.

Payevska ma na Ukrainie status bohatera ludowego i była odpowiedzialna za przemyt materiałów filmowych podczas oblężenia Mariupola w 2022 r., ku wielkiemu gniewowi prezydenta Putina.

Po schwytaniu wykorzystano ją w propagandowych filmach nakręconych przez Rosjan wzywających jej kraj do kapitulacji.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wezwanie księcia Harry’ego zainspirowało 53-letniego ukraińskiego lekarza do dalszej walki po tym, jak był torturowany przez Rosjan przez trzy miesiące niewoli

Przebywała w izolatce, pijąc tylko pół szklanki wody dziennie i nie była leczona na problemy z tarczycą i astmę.

READ  Mubi przejmuje kluczowe terytoria dla „Medusa Deluxe”, w tym Wielką Brytanię, Irlandię i Indie (na wyłączność) | Aktualności

Później została przeniesiona do celi dla kobiet o wymiarach 3 na 20 stóp, gdzie, jak twierdzi, więźniarki były regularnie bite i torturowane prądem elektrycznym.

Próby wymiany więźniów nie powiodły się, ale po trzech miesiącach niewoli została zwolniona, a warunki, w jakich była przetrzymywana, określono jako nieludzkie.

Nie mogła wziąć udziału w Igrzyskach Invictus 2022 i została zastąpiona przez córkę.

W wyniku obrażeń, jakich doznała w czasie służby jako ratownik medyczny, ma wymienione oba biodra i może poruszać się o kulach.

Pomimo traumy związanej z niewoli stwierdziła, że ​​jest zdeterminowana nadal pomagać Ukrainie w obronie przed trwającą rosyjską agresją.

Wśród innych medalistów igrzysk znalazł się Richard, ojciec dwójki dzieci, z Cardiff, który dołączył do Królewskich Sił Powietrznych w 2009 roku w wieku 21 lat, ponieważ chciał podróżować po świecie.

Jednak w 2019 r. podczas stacjonowania na Cyprze przyczepa używana do transportu silników lotniczych została wciągnięta w jego tylną stopę, co ostatecznie doprowadziło do amputacji w 2021 r.

Przez te dwa lata nie mógł już chodzić i „życie stało się bardzo szare”.

„Czułem się bardzo nieszczęśliwy, ponieważ nie mogłem robić wszystkich rzeczy, które sprawiały mi przyjemność, i ponieważ opuściłem wiele rodzinnych wycieczek z powodu silnego bólu” – powiedział.

„Nadal mierzę się z codziennymi wyzwaniami i muszę przystosować się do nowego życia po amputacji wraz z rodziną”.

Powiedział, że powrót do sportu, w tym startów w pływaniu i łucznictwie, uczynił jego życie „kolorowym” i pozwolił mu „znowu zostać ojcem”.

„Nie mogę się doczekać, aż będę mógł dać z siebie wszystko i pokazać innym, na co mnie stać, oraz lepiej zrozumieć, że utrata kończyny to nie koniec świata” – powiedział.

„Jestem niesamowicie dumny, że mogę ponownie reprezentować mój kraj. Kiedy opuściłem Królewskie Siły Powietrzne, zadałem sobie pytanie, jak i gdzie pasuję do społeczeństwa”.

READ  Błoto, piwo i bardzo stroma wspinaczka: Sunday River jest gospodarzem Tough Mountain Challenge
Ochotnicza medyk Julia Paievska, lat 53, została porwana przez rosyjskich żołnierzy w marcu, gdy szła opatrzyć rannych po ataku bombowym w teatrze w Mariupolu. Na zdjęciu: Zniszczony teatr w Mariupolu
W sobotę książę i księżna Sussex spotkali się z ukraińską lekkoatletką Julią Paievską, aby wręczyć jej medal
W sobotę książę i księżna Sussex wręczyli medale podczas ceremonii wręczenia medali w pływaniu
Książę Harry i Meghan Markle wręczają medale na Invictus Games 2023, Merkur Spiel Arena, Düsseldorf
Książę i księżna Sussex podczas ceremonii wręczenia medali na Igrzyskach Invictus w Düsseldorfie, sobota, 16 września 2023 r.

Podczas sobotniej ceremonii Meghan miała na sobie kurtkę i spodnie Cuyana, biały podkoszulek i kolczyki Lanvin.

Harry był ubrany zwyczajnie, miał na sobie białą koszulę i szare spodnie.

CZYTAJ WIĘCEJ: To moment, w którym wzruszona Meghan Markle zakręciła się łzami w oczach podczas Invictus Games podczas ceremonii wręczenia zwycięskiej reprezentacji Polski w siatkówce na wózkach, gdzie wraz z Harrym wręczyli medale

Po wręczeniu medali weteranom wojskowym para uścisnęła każdego medalistę.

Byli na scenie tylko przez krótki czas, po czym opuścili scenę w Invictus Village.

Minister ds. weteranów Johnny Mercer również był obecny na ceremonii wręczenia medali.

Harry i Meghan będą dziś wieczorem uczestniczyć w ceremonii zamknięcia, podczas której Rita Ora wykona sześć swoich hitów.

Meghan zajmie tylne miejsce, ponieważ tylko Harry wygłosi przemówienie, witając wszystkich uczestników i nie mogąc się doczekać Igrzysk 2025 w Kanadzie.

Wczoraj, szóstego dnia Igrzysk Invictus w Düsseldorfie, Meghan zalała się łzami, gdy na nagraniu widać było, jak ociera łzy podczas kolejnej ceremonii wręczenia medali dla weteranów.

Polska pokonała Kolumbię w sesyjnym finale siatkówki, w którym uczestniczyli dziś książę i księżna wraz z ministrem ds. weteranów Johnnym Mercerem i licznymi kibicami.

Na nagraniu wideo uchwycono moment, w którym Meghan wzruszyła się do łez, a tłum nadal bił brawo po tym, jak przytuliła się i rozmawiała ze zwycięskimi uczestniczkami, które otrzymały złote medale.

Książę Harry, który w 2014 roku założył Igrzyska dla weteranów, dla pocieszenia objął żonę ramieniem, gdy wspólnie stanęli naprzeciw rywalizacji. Tymczasem rodzina królewska unikała jakichkolwiek wzmianek o jego 39. urodzinach.

Szóstego dnia Invictus Games Meghan Markle składa swój podpis na ogromnej ścianie hołdu pełnej nazwisk
Znajome „M” księżnych znajduje się bardzo blisko miejsca, w którym ktoś już nabazgrał imię zmarłej księżnej Walii

Meghan dodała także wczoraj swój podpis na ogromnej, wypełnionej nazwiskami ścianie w hołdzie – zdecydowała się umieścić swój podpis bezpośrednio nad gigantyczną wiadomością „Diana”.

Znajome „M” księżnej znajduje się bardzo blisko miejsca, w którym fan wpisał już imię zmarłej księżnej Walii.

READ  Recenzja: Chleb i sól - Cineuropa

Na początku swojej kariery aktorskiej Meghan dorabiała, zajmując się kaligrafią, czego dowodem jest neonowy napis, którym pisała swoje wirujące „M”.

Ściana zdawała się być pełna kolorowych podpisów, gratulacji i zachęcających listów od uczestników konkursu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *