Connect with us

Zabawa

Artur Barcis zarażony koronawirusem. „Brak wsparcia rządowego”

Published

on

Walka z pandemią trwa w Polsce i na świecie koronawirusa. Coraz więcej osób boryka się z infekcją COVID-19, w tym osoby z kultury i sztuki. Chorobę zgłosili m.in. Katarzyna Kubacka-Seweryn, Maja Ostaszewska, Małgorzata Potocka Jeśli Konrad Imiela. Aktor zmarł na koronawirusa Dariusz Gnatowski.

POLECAMY:

Artur Barcis z koronawirusem. „Nie otrzymałem żadnego wsparcia od państwa”

Teraz informacja o zakażeniu COVID-19 została potwierdzona w rozmowie z Onetem Artur Barcis, znasz ten, który opublikował w mediach społecznościowych pod tytułem „Alien”. – Tak, jestem zarażony – mówi Onet.

Zapytany o stan zdrowia odpowiada, że ​​teraz jest lepiej.

– To był drugi tydzień. Było bardzo źle. Na szczęście nie wylądowałem w szpitalu ani nie musiałem iść do szpitala. To, czego doświadczyłem, jest opisane w wierszu. Pomyślałem, że powinienem to zrobić w ten sposób. Nie chciałem nagrywać wcześniej, kiedy byłem w bardzo złym stanie, żeby nie olśnić mojej fizyczności. Dopiero teraz wszystko idzie lepiej. Chciałem dać świadectwo jako ostrzeżenie – opowiada.

– Nie czułem żadnego wsparcia ze strony państwa, ale też się tego nie spodziewałem, nie mam złudzeń. Zrobiłem test prywatnie – dodaje.

Czy państwo polskie radzi sobie z pandemią? – Nie chcę tego komentować, to nie moja rola. Mogę cię ostrzec, robię to od 10 miesięcy na kanale YouTube lub na Facebooku. Chciałem ostrzec ludzi, że może im się to przytrafić. Nie spodziewałem się, że to mi się przydarzy, ponieważ byłem bardzo ostrożny i przestrzegałem wszystkich procedur, ale okazało się, że to może nie wystarczyć.

Koronawirus w Polsce. Rekord śmierci został pobity

READ  „Umarłem kawałek po kawałku”. Dramatyczne wyznanie aktorki

„Mamy 27 086 nowych i potwierdzonych przypadków infekcji #Korona wirus z województw: śląskiego (3942), mazowieckiego (2951), małopolskiego (2815), dolnośląskiego (2512), wielkopolskiego (2063), kujawsko-pomorskiego (1952), podkarpackiego (1707), łódzkiego (1593). Pomorskie (1451), Świętokrzyskie (1013), Zachodniopomorskie (903), Warmińsko-Mazurskie (826), Opole (739), Podlasie (580), Lubuskie (497) “- zgłoszone w piątek 6 listopada przez Ministerstwo Zdrowia.

Od początku pandemii w Polsce zarejestrowano łącznie 493 000 osób. 765 przypadków infekcji. 7 tysięcy zmarło, 287 osób.

Przypomnijmy, że w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa Rząd zdecydował się wprowadzić dalsze ograniczenia. Od soboty 7 listopada wszystkie obiekty kulturalne będą zamknięte. Decyzja wywołała falę komentarzy dyrektorów instytucji kultury i artystów.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *