Connect with us

Zabawa

Beata Tadla po raz pierwszy pokazała swojemu kochankowi. wygląda na szczęśliwą

Published

on

Beata Tadla często wypowiadała się w mediach o swoim życiu prywatnym. W ostatnich latach była związana z dziennikarzem Jarosławem Kretem, para wydawała się szczęśliwado pamiętnego odcinka programu „Taniec z Gwiazdami”, kiedy okazało się, że Jarosław Kret zerwał z dziennikarką bez wcześniejszego powiadomienia.

Polecamy: Syn Beaty Tadli ma koronawirusa. „Byłem na imprezie w Warszawie”

W tych trudnych czasach Beata Tadla mogła liczyć na pomoc i wsparcie swojego syna Jana, który zawsze był z nią. Niedługo potem dziennikarz poznał biznesmena Rafała, ale ich związek też nie przetrwał próby czasu.

Zdjęcie: Paweł Wrzecion / MW Media

Beata Tadla

Beata Tadla po raz pierwszy pokazała swojemu kochankowi

Jakiś czas później media zaczęły spekulować, że dziennikarz spotyka się z nowym partnerem. Beata Tadla już pokazała pierścionek zaręczynowy, ale do tej pory nie ujawniła wyglądu ani danych osobowych swojego kochanka.

Sama Beata Tadla oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień, ale opublikowała w Internecie niejednoznaczne zdjęcia, które tylko wzbudziły zaciekawienie fanów. Teraz moderator odciął wszelkie spekulacje.

Dalszą część artykułu obejrzyj wideo:

Jej zdjęcie z nowym kochankiem pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Dziennikarz po raz pierwszy pokazał swoją nową partnerkę i fani wreszcie mogli odetchnąć z ulgą. Dodała opis do zdjęcia:

Wiele komentarzy internautów od razu pojawiło się pod postem. Fani uważają, że para wygląda pięknie razem, a niektórzy piszą, że nawet lubią rodzeństwo.

READ  Magda Pieczonka stworzyła makijaż Mai Sablewskiej. Zdecydowali o tym internauci. „Skupiłem się na jednym silnym oku”

Zgadzamy się również z internautami i życzymy miłośnikom wszystkiego najlepszego.

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.