Connect with us

technologia

Materiały PS5 trafiają dziś do Sony – jak zdobyć swoje?

Published

on

Uwaga o wypełnieniach PS5

Wzrost na PS5 jest niezwykle trudny do określenia. Pomimo naszych najlepszych starań, aby zapewnić Ci aktualne aktualizacje, Tom’s Guide nie może zagwarantować, że będziesz w stanie kupić konsolę. Niemniej jednak staramy się dostarczać aktualne informacje o wszystkich wkładach, gdy tylko zostaną one wykonane.

Sony Direct jest gospodarzem swojego drugiego Aktualizacja PS5 dzisiejszego miesiąca (wtorek, 20 lipca). Wydawanie wyłącznie na zaproszenie rozpoczyna się o godzinie 12:00 czasu PT (15:00 czasu wschodniego). To doładowanie następuje zaledwie kilka dni po ich ostatnim wydarzeniu tylko na zaproszenie, które odbyło się w zeszły piątek.

W przeszłości Sony oferowało konsole PS5 szerokiej publiczności po zakończeniu wydarzenia na zaproszenie. Jednak w zeszłym tygodniu Sony nie otworzyło wirtualnej kolejki dla szerokiej publiczności. Nie jest jasne, co się dzisiaj wydarzy. Jeśli jednak pojawi się impuls PS5 dla ogółu społeczeństwa, prawdopodobnie rozpocznie się on godzinę lub dwie po zrzuceniu tylko z zaproszeniem. Będziesz w stanie to zrobić PS5 za 499 USD za pośrednictwem tego linku albo PS5 Digital za 399 USD za pośrednictwem tego linku. Dzisiejsze informacje o Restocku po raz pierwszy podał tracker PS5 Wario64.

Doładowanie Sony Direct PS5 (12:00 PT)

PS5: 499 USD w Sony Direct Sony
Flagowa konsola PS5 zawiera napęd Blu-ray 4K UDH. To sprawia, że ​​projekt jest nieco pełniejszy niż model w pełni cyfrowy. Kosztuje 499 USD i zawiera kontroler PS5 DualSense.
Pokaż ofertę

Śledzenie zapasów PS5 — przegląd sprzedawcy

Jak otrzymywać powiadomienia od Sony Direct

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *