Connect with us

technologia

Mass Effect Legendary Edition dostosowało darmowe nagranie tyłka Mirandy • Eurogamer.pl

Published

on

Nadchodząca edycja Legendary Edition Mass Effect, nadchodząca BioWare, odświeżyła spojrzenie na wolne kąty kamery trylogii, koncentrując się na postaci z ME2, Mirandzie – a dokładniej, jej tyłku – i wprowadzając pewne zmiany.

Rozmawiać z metroLider projektu Legendary Edition, Mac Walters, powiedział, że czasy się zmieniły od czasu premiery oryginalnych gier i poprawiono kilka wyjątkowych rzeczy.

„Myślę, że od tamtego czasu wiele się zmieniło [the original games]”Powiedział Walters.” Nie wiem, czy powiedziałbym, że byliśmy bardzo zaniepokojeni tym czy czymś, ale była dyskusja. Kevin [Meek, environment and character director] właściwie wywołałem kilka ujęć z kamery, które po prostu … dlaczego skupiały się na tyłku Mirandy? W niektórych przypadkach mówiliśmy: „OK, możemy coś tam zmienić”. „”

Inne zmiany w aparacie obejmują kilka niezręcznych ujęć dla Sheparda, które zostały wyraźnie zaprojektowane tylko dla męskiego modelu Sheparda. Z doświadczenia wynika, że ​​granie jako kobieta Shepard oznacza, że ​​siedzi tam i rozkłada się w spódnicy, a oglądanie tego jest po prostu śmieszne i trochę zepsute.

„Animacja męskiego pasterza kazałaby mu siedzieć z szeroko otwartymi nogami i nisko położonym aparatem, przy czym byłoby to trochę pochlebne, gdybyś miał na sobie spódnicę” – kontynuował Walters. „Nie możemy więc koniecznie zmienić tej animacji, ale możesz nieco podnieść kamerę, aby zmniejszyć problem”.

Postać Mass Effect, Miranda, definiuje ją swoim wyglądem, a pogodzenie się z faktem, że jej DNA zostało genetycznie zmodyfikowane przez jej ojca, jest integralną częścią jej ogólnego charakteru. Ale pisanie trylogii może to zrobić wystarczająco dobrze – bez ciągłego przypominania graczom o ich ciałach za pomocą ujęć kamery ich kombinezonu.

Do więcej o Mass Effect Legendary EditionEurogamer opublikował własny wywiad i swoje wrażenia na początku tego tygodnia, w tym nasze pytania do Waltersa dotyczące powrotu do franczyzy, której wielu obawiało się, że nie będzie kontynuowane.

READ  Po Brexicie technologia i ciężarówki sprawiają, że port w Calais jest „mądrzejszy”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.