Connect with us

Sport

Serwis społeczny łączy Struthers i Polskę | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Serwis społeczny łączy Struthers i Polskę |  Wiadomości, sport, praca

STRUTHERS – Rosnące partnerstwo między dwiema społecznościami rozpoczęło się od prostej rozmowy.

Program non-profit prowadzony przez Sąd Miejski Struthers rozpoczął się w zeszłym roku po rozmowach na temat zbliżającego się sądu narkotykowego.

W rezultacie do programu non-profit dodano część polskiej społeczności na trasie US Route 224 między Clingan Road i Struthers Road oraz gminne centrum recyklingu przy 7508 Clingan Road.

„To była znakomita współpraca” – powiedział sędzia Dominic Leone z miasta i społeczności.

„Mamy dobre relacje z sędzią Leone”, a także z Republic Services, która ma swoją siedzibę w polskiej społeczności – powiedział powiernik Eric Ungaro.

Republic Services dostarcza torby, rękawiczki i kamizelki, powiedział Leone. Worki z zebranymi śmieciami układane są w wyznaczonych miejscach i wywożone na pobliskie wysypisko śmieci.

Jak mówi Leone, duży obraz usług społecznych polega na pomaganiu ludziom. Zarówno on, jak i Ungaro nazwali tę opcję „sytuacją korzystną dla wszystkich zaangażowanych stron”.

„Pomaga ludziom, pomaga społeczności i pomaga sądowi” – powiedział Leone.

Istnieją dwa sposoby przystosowania osoby do świadczenia usług non-profit: poprzez jakąś formę kary dla sprawcy pokojowego lub gdy osoba musi zapłacić grzywny, ale ma trudności z uzyskaniem pieniędzy należnych sądowi.

Zwykle zamawia się od trzech do pięciu dni roboczych, czyli od 25 do 40 godzin. Zgodnie z prawem oskarżeni zarabiają 10 dolarów na godzinę na pożyczkach, powiedział Leone.

W 2020 roku 97 osób zostało skazanych na prace społeczne, które trwały 2080 godzin. W ramach programu nałożono grzywny w wysokości prawie 3000 USD.

Według Leone, istnieje kilka projektów dla Struthers, w tym czyszczenie miejskiego garażu ulicznego. Program rozwija się również na głównych trasach do sąsiedniego Lowellville.

READ  Omicron ogarnia światowy smutek w związku z obchodami Nowego Roku | Wiadomości, sport, praca

Według Ungaro i Leone najważniejsze jest zaoferowanie możliwości pomocy ludziom.

„Chcemy po prostu pracować z ludźmi i dać im możliwość przywrócenia harmonii w ich życiu” – powiedział Ungaro.

[email protected]

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *