Connect with us

technologia

Aktualizacja Animal Crossing New Horizons 2.0: najlepsze nowości

Published

on

Niespodzianka! Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty naprawiony Aktualizacja 2.0 dostał wczesne wydanie w środowy wieczór. Pierwotnie opublikowany w piątek 5 listopada Nowe Horyzonty Aktualizacja została wydana na Nintendo Switch około dzień wcześniej.

Teraz fani starają się odkryć wszystkie ukryte w niej skarby, a chłopcze, czy trafili na złoto. Chociaż było wiele znajomych dodatków – takich jak przybycie Piwowarska kawiarnia i powrót znajome twarze jak Kapp’n – Fani znaleźli już więcej ekscytujących nowych funkcji.

Aktualizacja to skarbnica nowych szczegółów czekających na odkrycie, a fani opublikowali mnóstwo zrzutów ekranu pokazujących, co ich do tej pory ekscytowało. Obejmuje to wszystko, od szalonych nowych przedmiotów (w tym całego wulkanu, który można dodać do swojej wyspy) po nową kamerę z perspektywy pierwszej osoby. Widzimy również dodanie postaci, które nie zostały ogłoszone na Nowe Horyzonty Już w październiku, jak brat Isabelle, Digby. Oto wszystko, o czym widzieliśmy fanów rozmawiających online, gdy ludzie zaczęli zagłębiać się w aktualizację.

Nowy aparat pierwszoosobowy z obiektywem typu rybie oko

ten Nowe Horyzonty Aktualizacja 2.0 dodała szereg nowych funkcji do aparatu w telefonie. Teraz gracze mogą robić zdjęcia pierwszoosobowe i dodawać filtry. Nie tylko zapewnia nową perspektywę, ale także pozwala ludziom robić urocze i głupie zdjęcia swoich mieszkańców za pomocą nowego obiektywu typu „rybie oko”.

Spinning top

Rozklekotane, rozklekotane posągi ze świata Animal Crossing powracają w wielkim stylu. Aktualizacja ma dodano ton żyroidów, każdy z własnymi unikalnymi atrybutami. Oto kilka szczególnie uroczych i dziwnych, o których ludzie publikowali.

Wróciły jeszcze bardziej znajome twarze

Ulubione Animal Crossing, które były wcześniej niedostępne w Nowe Horyzonty mieć wróciłem zaskakująco. Teraz możesz bawić się z Digbym, bratem Isabelle i całą rodziną Kapp’n. Och, i Resetti wreszcie dokonał wielkiego powrotu. Cały gang jest!

READ  WhatsApp testuje zaszyfrowane kopie zapasowe w chmurze na Androida

Nowe elementy dekoracyjne, w tym wulkan i manekin do resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Konto fanów Animal Crossing ogłosiło, że szacuje się, że do gry dodano ponad 3000 przedmiotów. Fani wybrali niektóre z przedmiotów, które zauważą, w tym cały wulkan (nie martw się, jest uśpiony), a także manekin do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jeden szczęśliwy fan natknął się również na konfigurację gracza, która zawiera odniesienie do aplikacji do czatu Discord.

Prezentujemy: pluszowy plecak z misiem i inne urocze akcesoria

Nowe przedmioty to także nowe sposoby ubierania i ubierania mieszkańców wioski. Istnieje wiele nowych modnych przedmiotów, a wielu już wskazało wskazówkę: pluszowy plecak z misiem. Ten plecak jest dodatkiem do wielu innych uroczych pastelowych toreb, których fani nie mogą się doczekać.

Aktualizacja wyszła niecały dzień, a fani zwrócili już uwagę na wiele nowych dodatków. Ponadto gracze byli również zachwyceni nowymi funkcjami jakości życia, a także przepisem, który w końcu pozwala im użyj całego okonia morskiego. W tej chwili świat Animal Crossing jest ostrygą dla fanów!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *