Connect with us

Sport

Marta S. Ward 1954-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

STORRS-MANSFIELD, Connecticut – Martha S. Ward, 66 lat, zmarła nagle na atak serca w sobotę 3 lipca 2021 r.

Urodziła się w Marietta jako syn Williama i Barbary Thomas Lowe, dorastała w Chardon, otoczona książkami i śmiechem. Ukończyła College of Pharmacy na Ohio Northern University.

Po przeprowadzce do Polski prowadziła dobrze prosperującą aptekę, założyła rodzinę i miała kochane grono przyjaciół. Jej dwoje dzieci, Mark i Megan, było centrum jej życia. Później przeniosła się do Connecticut, gdzie prowadziła szczęśliwe życie ze swoim mężem Tomem Wardem. Latem spędzali wolny czas w domku nad jeziorem, żeglując i rozmawiając z przyjaciółmi w domu rodzinnym w Nowej Szkocji.

Marta nadrabiała wyniszczającą astmę w młodości, wypełniając każdą wolną chwilę swojego dorosłego życia przygodą. Zawsze była gotowa na poranny bieg, górską wędrówkę, przejażdżkę rowerem po Nowym Jorku lub jogę i zamki z piasku na plaży. Jej rodzina i przyjaciele byli dla niej całym światem. Nie przepuściłaby okazji spędzenia z nimi czasu – pracowała po 12 godzin dziennie, a potem odbierała wnuki w dni wolne, budowała domowej roboty zabawki do zabawy i jeździła wózkami golfowymi. Przede wszystkim uwielbiała swoje wnuki, za którymi będą tęsknić z powodu ducha przygody, zabawy oraz bezwarunkowej miłości i oddania.

Marta potrafiła sprawić, że wszyscy poczuli się kochani i wyjątkowi. Jej uśmiech był zaraźliwy; Bardzo brakuje ci zabawnego zachowania i życzliwości wobec wszystkich. Kultywowała przyjaźnie i cieszyła się prostymi chwilami przy grach planszowych i kolacjach, a także tropikalnych wycieczkach. Marta była utalentowaną farmaceutą, która uwielbiała chodzić do pracy, aby rozwiązywać problemy i pomagać innym. Martha zgłosiła się również na ochotnika po huraganie Katrina, gdzie przez kilka tygodni pracowała w prowizorycznym namiocie aptecznym. Była szanowaną farmaceutą przez ponad 40 lat. Podała setki szczepionek podczas pandemii COVID-19.

READ  Sekcja III Sportowa Runda Obszaru Utica w poniedziałek 5 kwietnia

Była oddaną żoną swojego męża Toma pomimo jego choroby i nadal okazywała siłę i pewność siebie nawet w najtrudniejszych czasach. Rodzina Marty poprosiła wszystkich o modlitwę o nieustanną walkę Toma z rakiem.

Martę pozostawił jej mąż Clifford „Tom” Ward; córka Megan (Evankovich) i jej mąż Paul A. Young; syn Mark Evankovich i jego żona Beate; pierwszy mąż Marty, Gary A. Evankovich; Siostry Elizabeth Bechkowiak, Susan Lowe-Thomas i jej mąż Marty Ankenbauer oraz Jennifer i jej mąż Jon Schaffer; oraz brat Thomas Lowe i jego żona Dawn; Wnuk, Cameron i Bode Young oraz Edie i Cleo Evankovich; pasierbicy Michelle i jej mąż Chaz Mull oraz Kim i jej mąż Nick Lupacchino; Stiefenkel, Ashlee Stimson, Alexis, Adam i Andrew Caffrey oraz Isla Lupachino; a także wiele siostrzenic, siostrzeńców, kuzynów i przyjaciół w Ohio, Connecticut i Nowej Szkocji.

Ulubionym miejscem Marty na całym świecie była Nowa Szkocja. Została pochowana w pobliżu rodziców w kościele Cape Negro, gdzie na zawsze pozostanie nad morzem.

Rodzina Marty zaprasza swoich krewnych i przyjaciół na pogrzeby i świętowanie życia w Kościele Chrystusowym Congregational w Newington w stanie Connecticut. W sobotę 10 lipca 2021 r. o godz. Goście są zachęcani do okazania swojej miłości, nosząc ulubiony kolor Marty, czerwony. Usługa będzie również dostępna online przez 24 godziny na kanale YouTube Kongregacji Kościoła Chrystusa w Newington. Zamiast kwiatów rodzina prosi o darowizny dla Kościoła Cape Negro. Aby dodać się do księgi gości online, odwiedź stronę www.potterfuneralhome.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.