Connect with us

Zabawa

Czy będzie sequel?

Published

on

Wyreżyserowany przez rosyjskiego filmowca Olega Trofima i oparty na serii komiksów Bubble Comics o tym samym tytule, Major Grom: Plague Doctor to fascynująca saga thrillera akcji, która opisuje przygody legendarnego policjanta Igora Groma i jego przyjaciół. Jest to kontynuacja krótkometrażowego filmu Bubble Studios z 2017 roku zatytułowanego „Major Grom”.

Oparta na krótkim filmie historia zaczyna się od Groma ścigającego gang lub złodzieja przez ruchliwą autostradę. Chociaż metody Groma są nielegalne, przynosi rezultaty. Kiedy upiorne, czujne widmo lekarza zarazy z zaawansowanymi technologicznie miotaczami ognia pojawia się, aby dać bogatym nauczkę, Igor znajduje się w dość trudnej sytuacji. Koniec historii najwyraźniej oznacza koniec Doktora Zarazy, ale ponieważ obiecuje szybki powrót, fani muszą rozważyć perspektywę kontynuacji. W takim razie mamy cię przy sobie.

Data premiery sequela Majora Groma Plague Doctor

Premiera „Major Grom: Doktor Zarazy” odbyła się 25 marca 2021 r. w Kinie Aurora w Sankt Petersburgu. Po limitowanej emisji film trafił do kin w całym kraju 8 kwietnia 2021 roku. Wkrótce potem Netflix nabył film, a film został wydany na platformie w krajach takich jak Francja, Indie, Polska i Singapur 7 lipca 2021 r. Ponadto film miał swoją premierę w rosyjskim serwisie streamingowym i bazie danych KinoPoisk HD.

Teraz zdradźmy, co myślimy o przyszłym sequelu. Urzędnicy Bubble Studios już wcześniej wyrażali zainteresowanie stworzeniem franczyzy dla popularnej serii komiksów. Film krótkometrażowy był prawdopodobnie jazdą próbną, po której ten sam zespół podjął się realizacji projektu rozwoju filmu fabularnego. Jako jedyny w swoim rodzaju film fabularny oparty na oryginalnej serii komiksów rosyjskojęzycznych, film był dość ambitnym projektem skierowanym do globalnej publiczności.

Publiczność na całym świecie sprzedała się w dużej mierze dzięki transmisji codziennego superbohatera Igora Groma, a film spotkał się z jednomyślnymi pochwałami widzów i krytyków. Pojawiły się jednak kontrowersje dotyczące komentarza filmu na temat sytuacji politycznej w Rosji, ale nie było to powszechne porozumienie. Dodatkowo thrillery akcji i filmy oparte na serii komiksów mają tendencję do tworzenia serii, a ponieważ film ma to, co najlepsze z obu światów, z pewnością gwarantuje kontynuację. Ale jak zawsze sprowadza się do zysku.

READ  Historia przetrwania podziemia w Polsce w czasie wojny

Ogólna wysoka wartość produkcyjna filmu mówi sama za siebie, a zdziwisz się, że producenci wydali na film 640 milionów rubli. Chociaż film zarobił tylko połowę krajowych wydatków kasowych, przejęcie Netflix było wystarczająco opłacalne. Producenci są przynajmniej spłukani, nawet jeśli nie osiągnęli dużego zysku z filmu. Ponieważ jednak nie poniesiono dla nich strat, możemy założyć, że trwają prace nad sequelem. Rozwijanie filmu od scenariusza do postprodukcji zajęło około dwóch lat. Jeśli więc sequel da zielone światło do końca roku, spodziewamy się premiery sequela Major Grom: Plague Doctor gdzieś w 2023 lub później.

Major Grom Plague Doctor Obsada: Kto może tam być?

Najprawdopodobniej wszyscy wiodący aktorzy powinni powtórzyć swoje role w działaniach następczych. Obejmuje to podstawowy zespół – Tikhon Zhiznevsky jako Igor Grom, Lyubov Aksyonova jako Julia Pchelkina i Aleksandr Seteykin jako Dmitry „Dima” Dubin. Aleksiej Maklakow mógł przyjąć rolę generała pułkownika Fiodora Prokopenko wraz z innymi czołowymi aktorami, a Siergiej Goroszko mógł powrócić w roli lekarza zarazy. Nie trzeba dodawać, że sequel wprowadzi jeszcze kilku złoczyńców i możemy spodziewać się kilku nowych twarzy

Sequel Major Grom Plague Doctor: o czym może być?

Koniec filmu jest najwyraźniej zaokrąglony. Lekarz choroby zostaje aresztowany, Grom uznaje wartość przyjaźni i wraca na policję. Ale w epilogu lekarz zarazy składa groźną obietnicę powrotu. Jako arcywróg Groma nadal będzie odgrywał ważną rolę w historii.

Zgodnie z obietnicą Doktora Zarazy, wierzymy, że kontynuacja historii stanie się głównym wątkiem fabularnym z „Gry”. W historii gry Razumowski powraca z niewoli, by zemścić się na Gromie, kradnąc życie jego przyjaciołom i rodzinie. Ponadto twórcy mogą włączyć do miksu inne wątki fabularne, aby nadać sequelowi ostateczny charakter. Bądźcie pewni, że jeśli sequel się wydarzy, będzie tak samo napięty i nerwowy jak oryginał.

READ  Rashford i Saka wykluczyli zbliżające się mecze Anglii z Albanią i Polską

Czytaj więcej: Major Grom: Wyjaśnienie końca epidemii lekarza

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *