Connect with us

Zabawa

Adam Driver oszałamia publiczność pytań i odpowiedzi bez ogródek odpowiadając na „niegrzeczne” pytania

Published

on

Adam Driver oszałamia publiczność pytań i odpowiedzi bez ogródek odpowiadając na „niegrzeczne” pytania

Adam Driver zaszokował publiczność podczas sesji pytań i odpowiedzi szczerą odpowiedzią na „niegrzeczne” pytanie dotyczące jego nowego filmu.

Aktor gra Enzo Ferrari Ferrario włoskim kierowcy wyścigowym pojawił się w niedzielę (12 listopada) na pokazie na Festiwalu Filmowym Camerimage w Polsce.

Kierowca, który jest także producentem wykonawczym filmu, został zapytany przez jednego z widzów: „O czym myślisz?” [the] Sceny katastrofy? Wyglądały dość surowo, drastycznie i, muszę przyznać, dla mnie tandetne. Co myślisz?”

Aktor nie powstrzymywał się od odpowiedzi, mówiąc rozmówcy: „Pieprz się? Nie wiem. Następne pytanie.”

Na nagraniu z tego momentu udostępnionym na X/Twitterze słychać było westchnienia innych widzów i stłumiony śmiech.

Kierowca jest chwalony za odpowiedź, a publiczność może otrzymać reprymendę za zadanie tak „niegrzecznego” pytania. Jedną z takich osób jest aktor Gwiezdne Wojny – Ostatni Jedi Reżyser Rian Johnson, który udostępnił klip, pisząc: „Mój człowiek”.

Reżyser Phil Hawkins dodał: „Nie rozumiem, dlaczego ludzie muszą starać się, aby podczas pytań i odpowiedzi zabrzmiało to mądrze, niegrzecznie i uparcie. Zadaj pytanie i okaż szacunek. Jeśli nie podobał ci się ten film, zamknij się”.

Prowadzący podcast @Cinema_Joe23 napisał: „Normalizuj tę odpowiedź do głupich pytań i odpowiedzi”.

Ferrari to kolejny film z ciepło I Miami Vice Dyrektor Michael Mann. Film miał swoją premierę we wrześniu na Festiwalu Filmowym w Wenecji i otrzymał sześciominutową owację na stojąco, po której Driver „powstrzymywał się od łez”.

Rok przed kolejnym jego filmem, filmem Leosa Caraxa Anetaotrzymał podobnie długą owację na stojąco na Festiwalu Filmowym w Cannes, podczas którego wydawał się tak znudzony, że zapalił papierosa, a wszyscy wokół niego klaskali.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego

Zaloguj sie

Logo Amazona Prime

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego

Zaloguj sie

Adam Driver na Q&A „Ferrari” w Polsce

(Schronienie Filmowe.YouTube)

Film na podstawie biografii Enzo Ferrari: Człowiek i maszynaW filmie występują także Penélope Cruz, Shailene Woodley i Patrick Dempsey, który został wybrany w zeszłym tygodniu Ludzieto „Najseksowniejszy żyjący mężczyzna” 2023.

Fabuła przedstawia Ferrari latem 1957 roku, gdy postawił swoją podupadającą firmę na zdradzieckim wyścigu na dystansie 1500 km przez Włochy.

Ferrari trafi do kin w USA 25 grudnia, a w Wielkiej Brytanii 26 grudnia. Film zostanie pokazany w brytyjskiej telewizji Sky w styczniu 2024 roku.

Driver niedawno współpracował z Ridleyem Scottem przy kolejnych filmach Dom Gucci I Ostateczny pojedynek. Otrzymał dwie nominacje do Oscara – w kategorii aktor drugoplanowy za Spike’a Leesa CzarnyKkKlansman oraz dla najlepszego aktora pierwszoplanowego dla Noaha Baumbachsa Historia małżeńska.

Zdobył także uznanie za rolę złoczyńcy Kylo Rena w odnowionej trylogii Gwiezdne Wojny.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *