Connect with us

Świat

Marszałek-wolontariusz umiera po incydencie w Brands Hatch

Published

on

Ochotniczy marszałek klasycznego toru Brands Hatch zmarł w sobotę po incydencie podczas mistrzostw samochodowych British Automobile Racing Club (BARC).

Odpowiednio Wiadomości o niebie, marszałków potrącił samochód, który wypadł z toru, aw sobotę po południu wezwano policję i karetkę pogotowia.

BARC powiedział w opinia: „British Automobile Racing Club z przykrością musi potwierdzić, że marszałek-ochotnik zginął tragicznie w wypadku, który miał miejsce dzisiaj podczas spotkania wyścigowego na torze Brands Hatch. Reszta dnia została odwołana.

„W imieniu wszystkich związanych z BARC jesteśmy zdruzgotani stratą jednej z wielkich społeczności wolontariuszy marszałków, które robią tak wiele, aby ten sport był możliwy. Nasze myśli i najlepsze życzenia kierujemy do rodziny i przyjaciół wszystkich zaangażowanych osób.”

W oświadczeniu dodano, że organizacja współpracuje z ogólnokrajową organizacją parasolową Motorsport UK i lokalną policją.

Motorsport UK powiedział w opinia: „Myśli wszystkich w Motorsport UK idą w parze z rodziną marszałka, organizatorami i innymi obecnymi członkami społeczności sportów motorowych. Wspólnie z BARC rozpoczęliśmy pełne dochodzenie w sprawie wypadku”.

Impreza będzie kontynuowana w niedzielę.

READ  Koronawirus 11/28 w Polsce - ile jest dziś infekcji? Raport i nowe statystyki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *