Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Marcin Kędryna odchodzi z biura Prezydenta. Nieoficjalne powody decyzji

Published

on

Marcin Kędryna poinformował tvn24.pl, że 8 grudnia rozwiązał umowę polubownie. Od 1 stycznia 2021 r. Nie będzie już pracownikiem Andrzeja Dudy.

– Pracuję tam od dawna, nigdy tak dużo nie pracowałem w jednym miejscu – mówił pracownik Andrzeja Dudy. Zapytany o swoją przyszłą karierę, zapowiedział, że poświęci się pisaniu. Na razie nie wiadomo, czy Kędryna będzie w przyszłości w jakimś stopniu współpracować z Andrzejem Dudą.

Jednak, jak podaje onet.pl, Marcin Kędryna zrezygnował z pracy w Kancelarii Prezydenta z powodu konfliktów wewnętrznych. Uważał, że kancelaria nie działa dobrze i szkodzi Andrzejowi Dudie.

Zobacz też: Burza po słowach Jarosława Gowina o Andrzeju Dudzie. Grzegorz Schetyna kpił

Marcin Kędryna odchodzi z biura Prezydenta. Przyczyna konfliktów wewnętrznych

Powinien się o to spierać z Krzysztofem Szczerekiem (szefem gabinetu) i Marianną Rowińską (nieformalnym doradcą prezydenta). Od kilku miesięcy próbowała wydostać Kędrynę.

Marcin Kędryna nie powinien polubić Zbyt wiele nieoficjalnych informacji napływa z Kancelarii Prezydenta. Problemy powinny również pojawić się w jego wieloletniej relacji pracodawca-pracownik z Prezydentem.

Marcin Kędryna pracuje w biurze prezydenta od 2015 roku. Od kwietnia 2019 roku został dyrektorem biura prasowego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

READ  Niemcy. Zaostrzone kontrole na granicy z Polską
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *