Connect with us

Nauka

Mapa, która pokazuje, ile zgonów spowodowanych koronawirusem miało miejsce w Twoim obszarze kodu pocztowego

Published

on

To jest mapa, która pokazuje ile koronawirus zgony były w twoim rejonie od marca.

Mapa, opublikowana w piątek przez Office for National Statistics (ONS), pokazuje liczbę zgonów z powodu COVID-19 na każdym obszarze w Anglii i Walii w okresie od 1 marca do 31 lipca, które zostały zarejestrowane do 15 sierpnia.

Daje również wyraźny obraz tego, jak liczba ofiar śmiertelnych osiągnęła szczyt w kwietniu, zanim stopniowo spadła w kolejnych miesiącach.

ONS powiedział, że mapa nie będzie aktualizowana w przyszłości, a śmiertelność jest teraz „niska”. Dwanaście zgonów spowodowanych koronawirusem w Wielkiej Brytanii zostało zgłoszonych przez Departament Zdrowia w czwartek, w porównaniu do szczytu 1166 w dniu 21 kwietnia.

Aby zobaczyć liczby w Twojej okolicy w witrynie ONS, kliknij poniższy obrazek:

Dane z tego samego komunikatu ONS pokazują, że z 336 obszarów władz lokalnych w Anglii i Walii w 71 nie odnotowano zgonów związanych z koronawirusem w lipcu.

Kolejnych 239 zarejestrowano mniej niż 10 zgonów z powodu COVID-19.

Tymczasem cztery obszary Kent należały do ​​pięciu obszarów władz lokalnych o najwyższych wskaźnikach śmiertelności z powodu koronawirusa w Anglii w lipcu.

Czytaj więcej: Opis stanowiska pokazuje, że nowy szef zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii nie potrzebuje specjalistycznej wiedzy w zakresie zdrowia

Ashford odnotował wskaźnik zgonów na poziomie 16,2 na 100 000 osób – choć spadł on z 36,5 w czerwcu, kiedy odnotowano również najwyższy wskaźnik.

Gravesham miał wskaźnik 13,5, Dartford – 11,8, a Folkestone i Hythe – 8,9.

Kurs Leicester wynosił 10.

Rząd ogłosił później, że ograniczenia dotyczące blokady koronawirusa zostaną zniesione w niektórych częściach Greater Manchester, Lancashire i West Yorkshire po spadku liczby nowych infekcji.

Departament Zdrowia powiedział, że „pozytywny postęp” oznacza, że ​​od 2 września dwa gospodarstwa domowe mogą ponownie mieszać się w obszarach takich jak Bolton, Stockport, Trafford, Hyndburn i Burnley.

READ  Technik radiologii z Kansas spał w kamperu poza szpitalem, gdy szalał COVID-19

Posunięcie będzie miało również wpływ na części Bradford z wyłączeniem miast Bradford i Keighley, części Calderdale z wyjątkiem Halifax oraz części Kirklees z wyłączeniem Dewsbury i Batley.

Koronawirus: co się stało dzisiaj

Kliknij tutaj, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i informacje w naszym codziennym biuletynie Catch-up

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *