Connect with us

Zabawa

Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, były mąż Dominiki Kulczyk, ożenił się z hrabiną Heleną Mańkowską (ZDJĘCIA)

Published

on

Była żona Dominiki Kulczyk w końcu po ponad dwóch latach przygotowań przysięgła miłość ukochanej. Jak oceniasz ślub „książęcy”?

Plany na jego bajkowy ślub Jan Lubomirski-Lanckoroński ja Helena Mańkowska Udostępnione mediom w magazynie w 2018 roku Bezpośrednio. Pozowanie na okładce magazynu Miecz w dłoni, ujawnił to potomek rodu książęcego technicznie jest wujem swojego kochanka (piąty stopień), ale w przypadku „błękitnokrwistych” małżeństwa wewnątrzrodzinne są normą. Boże Ducha, czytelnicy mogą się również dowiedzieć, że zakochani krewni planują zaprosić na swój ślub tylu gości, że muszą Rozbuduj specjalnie dla nich hotel w Szczawnicypołożonej na ziemi rodziny panny młodej.

Wielka impreza odbyła się zgodnie z planem zajmuje do czterech dni. Zaplanowano go na lato ubiegłego roku. Niestety, żadne z brzęczących ogłoszeń nie nadeszło. Ostatecznie Jan Lubomirski-Lanckoroński Jestem Helena Mańkowska Pobrali się w Krakowie w zeszły piątek. Ze względu na reżim higieniczny spowodowany pandemią koronawirusa w ceremonii uczestniczyła tylko garstka najbliższych krewnych Pary Młodej.

Mimo, że impreza znacznie odbiegała od pierwotnych założeń, nie obyło się bez „arystokratycznych” akcentów. Państwo młodzi podróżowali po krakowskim Rynku biały trener (Prawie w czasie, gdy podróżowali i witali „poddanych” w dniu ślubu Kate i William). Jedna z uczestniczek wesela nosiła również ozdobę głowy, powszechnie utożsamianą z brytyjskim dworem – czepek. Do tego, Ślub powinien przeprowadzić sam Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski.

Chcemy tylko przypomnieć, że pan młody jest byłym mężem Dominika Kulczyki są owocami ich zjednoczenia Jeremi i Weronikaktóry na co dzień mieszka w Londynie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wesela „Księcia” Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego i „Hrabiny” Heleny Mańkowskiej. Czy przedstawiali się jako potomkowie rodzin szlacheckich?

bCSKSmcz

Myślę, że zapomnieli dodać wiadomości o ciąży

Ostatnie komentarze (115)

Z tak grubym? Czy Takom jest w ciąży …

Jprdl. 🤦‍♀️ Czy to szlachta, potężny panie? 😳 Panna młoda pulchna jak pączek, kobiety na zdjęciu okropnie ubrane, na wesele przyszła babcia w spodniach, dziewczyna w białych tenisówkach i czarnej sukience za 30 zł. Ludzie! Lepiej udać się do przypadkowej wioski, a w sobotę zobaczysz więcej elegancji w remizie. 🤔

Hranianka i taka gruba? Gdzie ona jest po Dominice?

To oszczerstwo to hrabina. Wow jaki kraj …

Hrabina Mańkowska, czyli 😂

Małżeństwo prawdopodobnie jest już skonsumowane … 🤔 Czy to ciąża? Czy małżonek jest trochę wyższy? 🤔

bCSKSmcr

W Polsce nie używa się już tytułów Nobla …

Duke i Countess idą z tym, powodzenia

Wygląda na to, że ożenił się z Niezgodą …

Myślałem, że nie ma zgody co do kasku

XXI wiek i czy tu umowy międzyrodzinne zawierane przez małżeństwo? Nieźle, ale cyrk

Czy jest w zaawansowanej ciąży?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.