Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Manchester City chce Messiego i po trzech latach przekaże go innemu klubowi. Za Pika Nona mogę zapłacić 100-150 mln euro

Published

on

We wtorek wieczorem Barcelona potwierdziła, że ​​otrzymali burofax od Lionela Messiego informujący klub, że zamierza zastosować klauzulę rozwiązania umowy w swoim kontrakcie. Według Alfredo Martineza z Radia Onda Cero decyzja Messiego byłaby ostateczna.

Obejrzyj wideo
Setien zwolnił, a co z Messim? „Może byłoby lepiej, gdyby ten związek się skończył”

Messi przeprowadziłby się do Manchesteru City. Czy po 3 latach pojedzie do USA?

Donosił o tym dziennikarz Gerard Romero Messi ma przeprowadzić zaawansowane rozmowy z Manchesterem City na temat tego, gdzie piłkarz może się udać. Najważniejsze funkcje pełnią ludzie z Barcelony: Pep Guardiola (trener), Txiki Begiristain (dyrektor sportowy) i Ferran Soriano (dyrektor zarządzający). Ten ostatni już rozmawiał ze świtą Messiego, według Romero, gwarantując mu dwuletni kontrakt na utrzymanie pensji, którą otrzymał w Barcelonie. To 50 milionów euro i musisz dodać bonus za podpisanie umowy i inne bonusy.

ESPN TV podała, że ​​kontrakt zaproponuje Manchester City Messiemubyłby ważny przez trzy lata. Po tym czasie zawodnik mógł przejść do klubu MLS – New York City FC, część City Football Group, d. H. Właściciel załogi Premier League.

Miasto może zapłacić dodatkowo 100-150 mln euro

Według ESPN urzędnicy z Manchesteru próbowali dowiedzieć się, czy transfer Messiego byłby możliwy w obecnej sytuacji finansowej. Powinni spróbować za darmo zdobyć Argentyńczyka, jeśli rozwiąże on kontrakt z Barceloną. W ostatnich wypowiedziach dyrektor sportowy hiszpańskiego klubu powiedział, że nikt w Katalonii nie rozważa takiej możliwościZanim Pep Guardiola ogłosił swoją decyzję o opuszczeniu Barcelony, powinien porozmawiać z Messim i wyjaśnić graczowi, jaką rolę będzie dla niego przygotował w projekcie stworzonym w Manchesterze.

Manchester City powinien być przygotowany na taką sytuację i mógłby zapłacić za to 100-150 mln euro. Kontrakt Messiego obowiązuje do końca czerwca 2021 roku i zawiera klauzulę wykupu w wysokości 700 mln euro. Uważa się również, że angielscy gracze, tacy jak Eric Garcia czy Angelino, mogą stać się częścią umowy.

READ  Wielka Brytania dodała nowe kraje do swojej zielonej listy podróży. Polski brakuje

Przeczytaj także:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *