Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Manchester City chce Messiego i po trzech latach przekaże go innemu klubowi. Za Pika Nona mogę zapłacić 100-150 mln euro

Published

on

We wtorek wieczorem Barcelona potwierdziła, że ​​otrzymali burofax od Lionela Messiego informujący klub, że zamierza zastosować klauzulę rozwiązania umowy w swoim kontrakcie. Według Alfredo Martineza z Radia Onda Cero decyzja Messiego byłaby ostateczna.

Obejrzyj wideo
Setien zwolnił, a co z Messim? „Może byłoby lepiej, gdyby ten związek się skończył”

Messi przeprowadziłby się do Manchesteru City. Czy po 3 latach pojedzie do USA?

Donosił o tym dziennikarz Gerard Romero Messi ma przeprowadzić zaawansowane rozmowy z Manchesterem City na temat tego, gdzie piłkarz może się udać. Najważniejsze funkcje pełnią ludzie z Barcelony: Pep Guardiola (trener), Txiki Begiristain (dyrektor sportowy) i Ferran Soriano (dyrektor zarządzający). Ten ostatni już rozmawiał ze świtą Messiego, według Romero, gwarantując mu dwuletni kontrakt na utrzymanie pensji, którą otrzymał w Barcelonie. To 50 milionów euro i musisz dodać bonus za podpisanie umowy i inne bonusy.

ESPN TV podała, że ​​kontrakt zaproponuje Manchester City Messiemubyłby ważny przez trzy lata. Po tym czasie zawodnik mógł przejść do klubu MLS – New York City FC, część City Football Group, d. H. Właściciel załogi Premier League.

Miasto może zapłacić dodatkowo 100-150 mln euro

Według ESPN urzędnicy z Manchesteru próbowali dowiedzieć się, czy transfer Messiego byłby możliwy w obecnej sytuacji finansowej. Powinni spróbować za darmo zdobyć Argentyńczyka, jeśli rozwiąże on kontrakt z Barceloną. W ostatnich wypowiedziach dyrektor sportowy hiszpańskiego klubu powiedział, że nikt w Katalonii nie rozważa takiej możliwościZanim Pep Guardiola ogłosił swoją decyzję o opuszczeniu Barcelony, powinien porozmawiać z Messim i wyjaśnić graczowi, jaką rolę będzie dla niego przygotował w projekcie stworzonym w Manchesterze.

Manchester City powinien być przygotowany na taką sytuację i mógłby zapłacić za to 100-150 mln euro. Kontrakt Messiego obowiązuje do końca czerwca 2021 roku i zawiera klauzulę wykupu w wysokości 700 mln euro. Uważa się również, że angielscy gracze, tacy jak Eric Garcia czy Angelino, mogą stać się częścią umowy.

READ  Sprzedaż rozpoczyna się od finału Ligi Europy z 9500 biletami w Polsce

Przeczytaj także:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *