Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Małgorzata Rozenek rozpieszcza fanów filmem z WYBOREM Heniutka: „To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczysz”.

Published

on

Małgorzata Rozenek ja Radoslav Majdan Od dawna próbowali mieć razem dziecko. Paparazzi złapali ją dwa lata temu w klinice leczenia niepłodności. Para rozważała również adopcję. Ostatecznie Małgosia udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro, która była propagatorką od lat.

Na początku czerwca gwiazda urodziła syna, który niedawno otrzymał modne imię „Henryk”. Dzidziuś od razu stał się źrenicą oka Małgosia i Radek. Mimo, że 42-latka szybko wróciła do pracy, każdą wolną chwilę poświęca dziecku i nieustannie publikuje nowe zdjęcia i filmy z dzieckiem na Instagramie. Niedawno się tym chwaliła Podczas ćwiczeń towarzyszy im Henio.

Radosław Majdan zdradza, jak mały jest Henio

We wtorek wieczorem Małgorzata opublikowała wideo, w którym pokazał bełkot Henryczka. Mały chłopiec wydaje nieokreślone dźwięki i robi śmieszne miny. Rozenek oznajmił w opisie, że „To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczysz”.

A co jeszcze powiesz i co jeszcze? – pyta gwiazda na nagraniu.

Jaka miłość w ich oczach! – – Radzio czule mówi o Małgonii.

bCSfqktV

W komentarzach fani zachwycają się „gadatliwym” dzieciakiem.

„Ma tak wiele do powiedzenia!”, „Słodycz, szczęście, wszystko na pierwszy rzut oka”, „Ale słodki i taki rozmowny”, „Rozmowy z mamą”, „Ona będzie gawędziarką”, „Co za gadatliwa dziewczynka” – Ty piszesz

Czy nigdy nie widziałeś dzisiaj czegoś „słodszego”?

bCSfqktW
bCSfqktX
bCSfqkuq

READ  Ishida wzmacnia działalność w Europie dzięki nowemu biuru w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *