Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Major armii odurzony, ugryziony przez striptizerki w klubie w Polsce

Published

on

Dowódca batalionu lotniczego w armii amerykańskiej podobno złożył rezygnację po tym, jak jego „odurzony” oficer wykonawczy został ugryziony w sutek przez striptizerki w klubie z zakazem palenia – i spędził dwa dni w klubie AWOL.

Pijana eskapada z batalionem No Mercy ze 101. Brygady Lotnictwa Bojowego miała miejsce podczas dziewięciomiesięcznej rotacji w Polsce, kiedy około 40 członków jednostki śmigłowców Apache przybyło do Gdańska, aby odwiedzić pola bitew II wojny światowej. Raporty Stars and Stripes.

Podpułkownik Matthew Fix dowodził jednostką, która była częścią słynnej 101 Dywizji Powietrznodesantowej z siedzibą w Fort Campbell w Kentucky, której powierzono zadanie wsparcia powietrznego dla NATO, według punktu sprzedaży powołującego się na raport armii w sprawie wstydliwego incydentu. .

Pod koniec pierwszego dnia jednostka zjadła kolację w legendarnym Saloonie Białego Królika, świętując 40. urodziny sierżanta majora. Jednak niektórzy członkowie chodzili do innych barów i „mocno się upijali” przed powrotem do swoich hoteli, donosi gazeta wojskowa.

Salon Białego Królika w Gdańsku
Oddział wojskowy rozpoczął noc kolacją w Salonie Białego Królika w Gdańsku.
mapy Google

Niektórzy żołnierze – w tym dowódca batalionu, mjr Matthew Conner – podobno trafili do Klubu Obsesji, gdzie klienci są oszukiwani za tysiące dolarów za spożywanie napojów zawierających narkotyki.

Urzędnik powiedział śledczym, że Conner w drodze powrotnej do Powidza po fatalnej wycieczce dostał wiele tańców na kolanach, a striptizerki „ugryzły go w sutki, żeby nie mógł zasnąć i wielokrotnie kradły jego kartę kredytową” – czytamy w raporcie.

Matthew Connor
Mjr Matthew Conner
LinkedIn

Pilot pokazał żołnierzom w samochodzie, że Fix wystawiał kilka rachunków na łączną kwotę 50 000 – chociaż nie było jasne, czy pieniądze były w dolarach, czy w lokalnej walucie, czyli około 13 000 dolarów.

Conner „również wyraził przekonanie, że szampan, który dostał w klubie, był oszpecony / odurzony” – czytamy w raporcie cytowanym przez Stars and Stripes.

READ  🇵🇱 Alicja, Cleo i Rafał Brzozowski wciąż w wyścigu o Eurowizję 2021?

Był „tak poruszony incydentem, że odwołał wszystkie loty na następny tydzień, ponieważ„ po prostu nie czuł się dobrze ”i zajęło mu wiele dni, zanim znów poczuł się normalnie” – napisano w raporcie.

Fix nie zgłosił podejrzeń o odurzenie Connera, a żaden ze świadków nie wspomniał o dowódcy batalionu, który uczęszczał do klubu ze striptizem, według śledztwa.

Po porannej karuzeli nikt nie mógł znaleźć Connera, którego nie było w swoim pokoju w IBB Hotel Długi Targ – więc Fix i sierż.Maj.Ronnie Winberry zorganizowali imprezę poszukiwawczą, aby prześledzić ich kroki podczas podróży, aby poprawić „spójność i morale jednostek”.

Matthew Fix
Matthew Fix
armia Stanów Zjednoczonych

„Grupa ostatecznie spotkała się poza Obsession Club, gdzie podobno ostatnio widziano MAJ Conner, aby rozpocząć proces namierzania” – czytamy w raporcie.

Conner został ostatecznie znaleziony w innym hotelu, a następnie zespół wykonał skróconą wersję swojej wycieczki po polu bitwy.

Tak zwana sonda 15-6 zaleciła Fixowi i Connerowi, wraz z kilkoma innymi członkami jednostki, podjęcie działań administracyjnych lub dyscyplinarnych.

Fix otrzymał memorandum generała z naganą i przechodzi na emeryturę, podczas gdy Conner staje przed komisją oceniającą rozstanie, donosi Stars and Stripes.

„Dowództwo natychmiast i odpowiednio podjęło negatywne działania przeciwko zaangażowanym przywódcom” – powiedział rzecznik wojskowy pułkownik Joseph Buccino w oświadczeniu dla placówki.

Klubowa obsesja
Striptizerki z Club Obsession miały wgryźć Connera w sutki, żeby nie mógł zasnąć.
mapy Google

„Niektórzy oficerowie czekają dalsze działania administracyjne w celu ustalenia, czy będą nadal służyć w wojsku” – dodał.

Dochodzenie wykazało, że „wątpliwe jest nie tylko to, czy cel i zamiar (wyprawy sztabowej batalionu) został spełniony, ale że podczas wyprawy kilka osób miało błędne oceny opinii i przywództwa, których nie oczekuje się od wysokich rangą dowódców armii”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *