Connect with us

Zabawa

M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński idzie! Magda jako pierwsza dowiaduje się o decyzji Andrzeja

Published

onAutor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński idzie! Magda jako pierwsza dowiaduje się o decyzji Andrzeja


Koniec Budzyński (Krystian Wieczorek) w “M jak miłość”! Mąż Magdy (Anna Mucha) nie będzie w najlepszej formie, a jego zachowanie, złe samopoczucie i problemy z sercem w odcinku “M jak miłość” z 1555 roku doprowadzą go do ostatecznej decyzji! Andrzej będzie tak wyczerpany na najwyższych obrotach, że zdecyduje się wyjechać! Magda jako pierwsza dowiaduje się, że Budzyński ma dość wszystkiego. I desperacko będzie próbowała przekonać męża, żeby nie był głupi.

Odcinek „M jak miłość” 1555 – wtorek, 29 grudnia 2020 o 20:55 w TVP2

W Magdzie i Andrzeju nastąpią znaczące zmiany w „M jak miłość”, a udane, wręcz sielankowe życie rodzinne Budzyńskich wywróci się do góry nogami. A powodem rewolucji w odcinku “M jak miłość” z 1555 roku będzie Ania (Gabriela Świerczyńska)! Przybrana córka Andrzeja zbuntuje się przeciwko matce, bo Marta (Dominika Ostałowska) chce ją sprowadzić do Niemiec.

Zrozpaczona 15-latka zwróci się o pomoc do Łukasza (Jakuba Józefowicza), ale starszy brat nie zgodzi się jej przyprowadzić. Zasugeruje jednak Ani, żeby zamieszkała z Budzyńskimi na czas wyjazdu Marty. W odcinku „M jak miłość” z 1555 roku Ania przekona Magdę, by się zgodziła i przekonała do tego jej rodziców. Nic dziwnego, że sztuczki jego żony i adoptowanej córki negatywnie wpłyną na Budzyńskiego. Przez chwilę poczuje, że kobiety jego życia po prostu nim manipulują.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ślub Soni i Janka pod ostrzałem! Suknia ślubna od Uli przyniesie im pecha

Również w odcinku “M jak miłość” z 1555 roku Andrzej będzie w kiepskim stanie, zmęczony pracą w biurze i szuraniem kolegów. W biurze pojawi się nie tylko Kamil Gryc (Marcin Bosak) i poprosi Budzyńskiego i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) o stałe zatrudnienie, ale także Kamila Jabłońska (Anna Gorajska), która dołoży oliwy do ognia. Potencjalny kochanek Piotra (Marcin Mroczek) w odcinku “M jak miłość” z 1555 roku będzie miał niezły serial, gdy dowie się, że Kamil zabił ją w pracy!

READ  Czarna passa w drużynie Omega. Zmarł inny członek grupy, Tamás Mihály

lubię miłość Wypadek Janka przed ślubem z Sonią będzie atakiem! Dopadnie go bandyta z przeszłości

Sprawdź również: M jak miłość, odcinek 1555: Nowe życie Kamila i Poli bez ich zdegenerowanej matki. Znajdzie nową matkę dla swojej córki

Nic dziwnego, że Budzyński będzie miał dość wszystkiego w odcinku 1555 “M jak miłość”. Dojdzie do takiego punktu zwrotnego w swojej karierze, że wyzna Magdzie, że myśli o odejściu od prawnika i przejściu na emeryturę.

– Czasami marzę o oddaniu wszystkiego do piekła, o ciszy, spokoju …

Kiedy Magda dowiaduje się o planach Andrzeja w odcinku „M jak miłość” z 1555 roku, zrobi wszystko, by odwieść go od podjęcia tej decyzji. – I nudzić się na śmierć? Bo będzie jak na wakacjach, kiedy musiałem wyjąć ładowarkę do telefonu!

Jednak Budzyński nie zrezygnuje w najbliższym czasie. – – Jak mogę teraz naprawdę przejść na emeryturę! Życie starych ludzi jest takie piękne!

To żart, ale w odcinku „M jak miłość” z 1555 roku Magda będzie się martwić o zdrowie Andrzeja, który od dawna ma problemy z sercem i kilka miesięcy temu miał zawał.


M jak miłość sekwencja 1555. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Autor: vod.tvp.pl.
M jak miłość sekwencja 1555. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość sekwencja 1550. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl.
M jak miłość sekwencja 1550. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość: Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość sekwencja 1555. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Autor: vod.tvp.pl.
M jak miłość sekwencja 1555. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)READ  Polskie nazwy miast na cześć Harivansha Rai Bachchana


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *