Connect with us

Zabawa

„Playboy” Antek Królikowski reaguje na OSOBOWOŚĆ fana. “Wtedy powiedziałeś mi, jak bardzo kochasz Kasię …”

Published

on

Masz wrażenie, że w swoim życiu miłosnym Antek Królikowski Jest bardziej interesujących zwrotów akcji niż w niektórych filmach, w których wystąpił. Jeszcze pięć lat temu Antek był podłączony Katarzyna Sawczuk i była to jego pierwsza relacja w mediach. Później aktor wyszedł Julia Wieniawaktóra zadebiutowała jako celebrytka w prasie kolorowej i utorowała sobie drogę do sławy. Kochający Antoni również niedawno się spotykał Katarzyna Dąbrowskaa teraz jest partnerem Joanna Opozda.

Jak się okazuje, nie tylko Pudelek pamięta wielką miłość do show-biznesu Casanovy. Antek niedawno zamieścił na swoim profilu zdjęcie z programu Kuba Wojewódzkia fani postanowili przypomnieć mu wypowiedzi, które wtedy wygłosił …

Zakochany Antek Królikowski: „Niektóre rzeczy zatrzymamy dla siebie”

Było to 5 lat temu przy okazji promocji filmu „Karbala”. Jutro jadę do Kuby Wojewódzkiego porozmawiać o „Bankstersach”. Jakieś pozdrowienia dla moderatora od moich ludzi? – napisał Antek pod zdjęciem.

A potem powiedziałeś, jak bardzo kochasz Kasię, a Kuba Ci powiedział: nie łam tego! – zauważył w komentarzu jeden z internautów.

Życie… – odpowiedział lakonicznie Antek.

bDdTDPKR

Myślisz, że Antek już to wypełnił?

bDdTDPKS
bDdTDPLm

READ  Sara Boruc zdradziła kulisy macierzyństwa. Tym samym złamała tabu show biznesu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *