Connect with us

Nauka

Kalifornia aktywuje federalną stację medyczną w Escondido, otwierając dodatkowe 200+ łóżek szpitalnych – NBC 7 San Diego

Published

on

Według danych stanowych w południowej Kalifornii obecna liczba OIT wynosi 0%, a większość łóżek jest wypełniona pacjentami z COVID-19

Kalifornia uruchomiła terenowe centrum medyczne w hrabstwie San Diego, aby wspierać przepełnione szpitale, ponieważ pacjenci z COVID-19 nadal zapełniają łóżka szpitalne, powiedział w środę gubernator Newsom.

Federalna Stacja Medyczna, która może pomieścić 250 dodatkowych łóżek szpitalnych, stoi pusta od kwietnia w oczekiwaniu na moment, w którym może być konieczne zapewnienie dodatkowych środków dla centrów medycznych leczących pacjentów z koronawirusem.

Spojrzenie w Federalny Szpital Polowy Palomar Medical Center

Newsom ogłosił w środę, że zapadła decyzja o uruchomieniu placówki hrabstwa San Diego, która znajduje się na 10 i 11 piętrze Palomar Medical Center.

Chociaż szpital polowy nie jest przeznaczony do obsługi pacjentów OIOM, dodatkowe łóżka szpitalne pozwalają innym szpitalom na „dekompresję” ich przeciążonych systemów i pozwalają na większą elastyczność, jak twierdzi Newsom.

Hrabstwo San Diego dodaje 250 łóżek szpitalnych przeznaczonych wyłącznie dla pacjentów z koronawirusem w Palomar Medical Center w Escondido.

Diane Hansen, dyrektor generalny Palomar Health, powiedziała 9 grudnia, że ​​202 łóżka są ustawione i gotowe na ten moment. Około 50 pielęgniarek było gotowych do obsadzenia tych łóżek.

Nie było od razu jasne, kiedy obiekt zostanie uruchomiony. Nadzorca hrabstwa Nathan Fletcher powiedział, że sytuacja wciąż się rozwija, a urzędnicy zdrowia publicznego będą udostępniać informacje w miarę ich pojawiania się.

Według danych stanowych w południowej Kalifornii obecna liczba OIOM wynosi 0%, a większość łóżek jest wypełniona pacjentami z COVID-19.

Kiedy ogłoszono w kwietniufederalna stacja medyczna miała obejmować 200 łóżek ogólnego użytku, 20 łóżek do terapii podwyższonej, 10 regulowanych łóżek do segregacji, pięć łóżek bariatrycznych, 25 łóżeczek dziecięcych i 24 łóżeczka przenośne, według hrabstwa.

READ  Skriware i Zortrax dostarczą 4500 drukarek 3D do szkół »3dpbm

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *