Connect with us

Zabawa

M jak miłość, odcinek 1539: Ania zobaczy, jak Łukasz i Kasia uprawiają seks. Złam to w kluczowym momencie!

Published

onAutor: MTL Max Film
M jak miłość, odcinek 1539: Ania zobaczy, jak Łukasz i Kasia uprawiają seks. Złam to w kluczowym momencie!


W odcinku „M jak miłość” z 1539 roku Łukasz (Jakób Józefowicz) umówi się wreszcie na gorącą randkę z Kasią (Paulina Lasota). Nie będziesz miał tylko miłej rozmowy. Lekarz zaprosi dziewczynę do mieszkania, gdzie sprawa zostanie natychmiast załatwiona. W odcinku „M jak miłość” z 1539 roku widzowie widzą między nimi ostre sceny. Jednak w kulminacyjnym momencie Ania (Gabriela Świerczyńska) jej przerwie, a jej reakcja będzie zaskakująca! Kasia spłonie ze wstydu.

Odcinek “M jak miłość” 1539 – wtorek, 3 listopada 2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1539 odcinku “M jak miłość” Łukasz umówi się na spotkanie z Kasią. Usiądziesz w pubie i lepiej się poznasz. Początkowo dziewczynę bardzo zainteresował Olek (Maurycy Popiel), co wzbudziło złość Anety (Ilona Janyst). Szybko jednak okazało się, że Chodakowski był lojalny wobec swojej żony i mógł być tylko starszym kolegą stażysty. Łukasz od razu polubił Kasię, więc w odcinku „M jak miłość” z 1539 roku spróbuje ją uwieść.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Anne’s Secret. Tylko Łukasz dowiaduje się, co zrobił jej potwór z agencji modelek – ZDJĘCIA

Nowa Kasia w M jak miłość. Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W odcinku „M jak miłość” z 1539 roku Łukasz i Kasia spędzą razem bardzo fajnie czas. Zobaczysz, że jest między nimi dużo iskry. Nie skończy się rozmową i kochającym spojrzeniem, bo Łukasz zasugeruje, żeby do niego poszli. Kasia nie wstanie, więc oboje pomyślą o mocnej nocy. Jednak lekarz nie uwierzy, że Ania jest w mieszkaniu. W odcinku „M jak miłość” z 1539 roku, w towarzystwie Kasi, cały świat o nim zapomni.

READ  „Rolnik szuka żony”. Kandydat Józka

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni niebezpieczny błąd! Znany pisarz będzie cię dręczył

W odcinku „M jak miłość” z 1539 roku Kasia i Łukasz się obejmą. Zaczną namiętnie się całować i rozbierać, gdy już będą prawie w łóżku Ania pojawi się za rogiem. Zdziwiona dziewczyna nie będzie wiedziała, co powiedzieć. Zrozumie, że jej brat przerwał jego senny moment. W odcinku „M jak miłość” z 1539 roku Łukasz będzie bardzo zawiedziony, ale na koniec nie będzie zły na swoją młodszą siostrę.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *