Connect with us

technologia

Ludzie już kupują niezapowiedzianego Chromecasta Google

Published

on

Wyciek Google Chromecast

  • Chromecast Google oparty na Android TV jest już dostępny w sklepach takich jak Home Depot i Walmart.
  • Niezapowiedziany klucz sprzętowy o wartości 50 USD korzysta z platformy o zmienionej nazwie – Google TV.
  • Może być dostępny natychmiast po wydarzeniu Google 30 września.

Niezależnie od tego, czy skrzynka sprzedażowa przecieka, czy nie – w Google Chromecas z Android TVWydaje się, że jest już dostępny w handlu, przynajmniej jeśli jesteś gotowy, aby go szukać. Krawędź a użytkownikom Reddita z pewnością udało się kupić klucz sprzętowy „Sabrina” Home Depot i Walmart zakupy w google dni przed spodziewanym debiutem Wydarzenie 30 września.

Zakupy potwierdzają, jakie tajemnice pozostały dla urządzeń. Nowy Chromecast korzysta z Google TV, przemianowanej wersji Androida TV i powinien być dostępny za 50 USD. Sprzedaż nawet to potwierdziła Pseudonim Sabrina – Wpływy opisywały to jako „SABRINA-ABBEY ROCK CANDY”. Sprzedawcy najwyraźniej nie mieli jeszcze oficjalnej nazwy produktów.

Kontynuuj czytanie: Czas, aby Google poważnie potraktowało przesyłanie strumieniowe z nowym Chromecastem

Nie spodziewaj się jeszcze zakupu urządzenia online. Urządzenie Google nie jest wyświetlane w systemach internetowych i obecnie wydaje się być dostępne tylko osobiście. Jeśli się uwzględni Jest pandemiaZamiast podróżować od sklepu do sklepu, możesz poczekać, aż wyśledzisz jednostkę.

Zaktualizowany Chromecast nie będzie wyjątkowo wydajny. Powinien mieć skromny czterordzeniowy układ, 2 GB pamięci RAM i około 4,4 GB pamięci. Jest jednak wystarczająco mocny, aby odtwarzać filmy w 4K z HDR, a użytkownik Reddit potwierdził, że Dolby Atmos i Dolby Vision działają poprawnie. To wciąż duże ulepszenie – to Chromecast Ultra Zaczęło się od wyższej ceny bez HDR i było to zależne od twojego telefonu.

Dużo więcej informacji na temat Chromecasta opartego na Android TV można znaleźć na konferencji Google. Jeśli jednak te ustalenia sklepu są jakąkolwiek wskazówką, sprzęt może być dostępny wkrótce po prezentacji.

READ  14-calowy Galaxy Tab S8 Ultra firmy Samsung może oferować podobne parametry techniczne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.