Connect with us

technologia

Polska Ekstraliga i II liga wygrywają jako dostawca danych STATSCORE

Published

on

Polski dostawca danych i statystyk sportowych STATSCORE został uznany za oficjalnego dostawcę danych czołowej polskiej grupy Damski Ekstraliga i trzeci podział ludzi 2 liga.

Umowa jest przedłużeniem pierwotnej umowy spółki z firmą Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) w 2020 roku, kiedy STATSCORE prowadził statystyki dla mężczyzn drugiego poziomu 1. liga.

“Serdecznie witamy kobiecą Ekstraligę i 2. dywizję piłki nożnej wśród partnerów STATSCORE!” powiedziany Tomasz Myalski, CEO STATSCORE. „Dzięki Tobie możemy zbudować największe sportowe centrum danych na świecie.

„Jako firma, która strategicznie wspiera polski sport, cieszymy się, że możemy wspierać rozwój i promocję dwóch innych lig działających w naszym kraju.

„Fani 2. ligi i Ekstraligi z pewnością docenią zaawansowane statystyki i wyjątkowe relacje na żywo z meczów swoich ulubionych drużyn”.

W ramach nowej umowy platformy LeagueCentre zostaną zintegrowane z oficjalnymi stronami internetowymi lig w ramach ligi Łączy nas piłka Witryna internetowa, podczas gdy podobne TeamCentres zostaną dodane do oficjalnych witryn niektórych klubów.

Zapadka GuminakPrezes II dywizji powiedział: „Wiemy, jak ważne są obecnie analizy i statystyki i jak dobrze przyciągają uwagę kibiców.

„Można powiedzieć, że stały się one definiującą lub wręcz nieodzowną cechą tego sportu.

Z niecierpliwością czekamy również na dalszą poprawę jakości ligi dzięki takiej współpracy. “

STATSCORE oraz Liga Kobiet Elkstag i II Liga Mężczyzn stwierdziły, że współpraca pozwoli PZPN na raportowanie rozgrywek w „lepszy i efektywniejszy sposób”.

„Współpraca STATSCORE z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest dobrym przykładem tego, jak realizujemy nasze cele w zakresie organizacji sportowych” – dodał. Radosław Firlej, Business Development Manager w STATSCORE.

„Cieszymy się, że nowi organizatorzy zawodów dostrzegają ogromne i niepowtarzalne możliwości rozwoju, jakie nasza firma oferuje turniejom sportowym jako oficjalny dostawca danych”.

W sierpniu ubiegłego roku był to STATSCORE wybrany jako sponsor praw do nazewnictwa Futsal Ekstaklasa, W rezultacie został włączony do nowego logo ligi, tworząc znaczącą ekspozycję reklamową.

READ  Oszukujący Call of Duty Streamer zdradza się, chwaląc się swoimi umiejętnościami

Po tym nastąpił jeden zatwierdzenie z zakładami sportowymi Altenar W październiku połączyli siły, aby stworzyć wysokiej jakości widżety LivematchPro.

Dostawca danych został uznany za jedną z 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej w 2018 roku, a także współpracuje z mediami Le Figaro i Onetem, a także z bukmacherami Ladbrokes i Eurobet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *