Connect with us

technologia

Apple TV+ i Paramount+ mogą wkrótce połączyć usługi przesyłania strumieniowego

Published

on

Apple TV+ i Paramount+ mogą wkrótce połączyć usługi przesyłania strumieniowego

Monarcha: Dziedzictwo potworów
Zdjęcie: AppleTV+

Z niedawnymi wiadomościami, że Max i Netflix może wkrótce oferować pakiety subskrypcyjne dla konkretnych klientów i nadchodzącej kombinacji Disney+, Hulu i ESPN+ (wszystkie należące do tej samej firmy-matki) w jedną aplikację, pojawia się kolejny potencjalny zespół: AppleTV+ I Najważniejszy+.

Sprzedaż wiązana jest postrzegana jako sposób zapobiegania odejściu klientów — polegający zasadniczo na usuwaniu i dodawaniu subskrypcji na podstawie aktualnie dostępnej dla nich subskrypcji. Uważa się, że osoby, które płacą abonament obejmujący wiele usług, chętniej pozostaną przy tym abonamencie, szczególnie w przypadku opłaty miesięcznej i rocznej za poszczególne usługi nadal rosnąć. Chęć utrzymania zaangażowania widzów jest tak wielka, że ​​nawet konkurencyjne firmy chętnie łączą siły.

Wiadomość o możliwym pakiecie Apple TV+ i Paramount+ pochodzi z serwisu Dziennik Wall StreetPrzytacza dane, że „w październiku zarówno Apple TV+, jak i Paramount+ wskaźnik rezygnacji klientów wyniósł ponad 7%, czyli był wyższy niż średnia w całej branży transmisji strumieniowej wynosząca 5,7%”. W artykule stwierdzono, że to potencjalne połączenie „kosztowałoby mniej niż subskrypcja do obu usług indywidualnie, mówią osoby zaznajomione z dyskusjami”, ale dodaje, że „dyskusje są wciąż na wczesnym etapie i nie jest jasne, jak mógłby wyglądać pakiet”.

Jednym z najpopularniejszych obecnie programów w Apple TV+ jest serial Godzilla Monarcha: Dziedzictwo potworówThriller szpiegowski Gary’ego Oldmana Powolne koniei dramat science-fiction Dla całej ludzkości; Paramount+ ma Yellowstone Westernowa seria twórcy Taylora Sheridana, łącznie z bieżącym wydaniem Funkcjonariusz organów ścigania: Bass Reeves. Są też takie seriale Frasier Uruchom ponownie i dostosuj wszystko nowe Gwiezdny Trek Seria, jak odkrycie I Dziwne nowe światy.

READ  Reggie „nienawidził” Donkey Konga i obawiał się, że może to uszkodzić markę DK
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *