Connect with us

technologia

Losowo: Teraz, gdy Smash jest gotowy, Sakurai nie musi się martwić o to, co udostępnia w mediach społecznościowych

Published

on

Obraz: przez Nintendo

Super Smash Bros. Ultimate Może być najlepszą grą typu crossover, jaką kiedykolwiek stworzono, ale dla reżysera gry, Masahiro Sakurai, przez lata nie było to łatwe.

Kwestie zdrowotne i problemy z dodawaniem niektórych zawodników na bok – ilekroć pojawiał się w programie, przeprowadzał wywiad lub umieszczał coś w mediach społecznościowych, musiał być tam bardzo ostrożny Niektóre Fani spekulowali na temat wszystkiego, co powiedział i kojarzyli to z następnym wojownikiem lub współpracą, która pojawi się w gwiazdorskiej bijatyce Nintendo na Switchu. Oczywiście w tym tygodniu kończy się era – z finał Sora, myśliwiec z dodatku Kingdom Hearts, jest już dostępny.

Innymi słowy, oznacza to, że Sakurai może teraz opowiedzieć trochę więcej o swoim życiu osobistym i miłości do gier wideo bez myślenia fanów Wszystko posty na Twitterze to wskazówka. Jesteśmy pewni, że to się nie skończy Niektóre, ale jeśli masz oko na cykl rozwoju, w tym momencie jest całkiem jasne, że Smash jest skończony – przynajmniej na razie.

Jaki jest więc jego pierwszy rozwój zdjęć związanych z grą po Smash Ultimate? To zdjęcie jednego Pomiędzy nami Zabawka obok jego kota. Pamiętaj tylko, że gdyby opublikował tego typu zdjęcie na początku tego miesiąca, cały fandom rozbijania mógłby popaść w kompletny krach. Cholera, trzeba przyznać, że nadal jest całkiem fajnie, ponieważ przyznaje, że jest to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych w ciągu ostatnich kilku lat.

Więc masz to – Sakurai jest teraz szczęśliwy, aby publikować to, co lubi (jeśli chodzi o gry), nie martwiąc się, że fani uznają to za wskazówkę. Cóż, jesteśmy pewni, że to nie powstrzyma niektórych ludzi przed spekulacjami, ale jeśli Sakurai z radością publikuje teraz tego rodzaju rzeczy na swoim Twitterze, to dobrze dla niego!

Oprócz Smash Bros., Sakurai wkrótce zakończy swoje felietony Famitsu, które pisze od 2003 roku. To naprawdę koniec ery. Na szczęście nie zamierza odejść (przynajmniej całkowicie) z branży gier wideo – ponownie wcześniej w tym roku jak nie przejdzie na emeryturę po Ultimate. Co chciałbyś zobaczyć dalej od Sakurai, poza zasłużoną przerwą? Zostaw komentarz poniżej.

READ  5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *