Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Lizbona na Winthrop / Monmouth / Hall-Dale i Polska na Freeport mecze piłki nożnej odwołane

Published

on

Mecz w piątek pomiędzy Lizboną w Winthrop / Monmouth / Hall-Dale a Polską w sobotę na meczach we Freeport został odwołany w czwartek po południu.

Dyrektor sportowy Winthrop Joel Stoneton ogłosił w czwartek anulowanie meczu Ramblers w mediach społecznościowych. W swoich postach Stoneton powiedział, że dowiedział się w czwartek rano, że w zespole Lizbony występują problemy z COVID-19. Dodał, że w tym tygodniu szuka nowego przeciwnika dla Winthrop/Monmouth/Hall-Dale.

To już drugi raz w tym sezonie Mecz w Lizbonie został odwołany z powodu COVID. Planowany pojedynek chartów w drugim tygodniu przeciwko Madison / Carrabec / Valley został odwołany z powodu COVID w ramach programu Bulldogs.

Później w czwartek mecz Rycerzy z Sokołami został odwołany, poinformował polski dyrektor sportowy Don King. Później ujawniono, że Freeport zaczyna brakować graczy z powodu COVID i kontuzji.

To już trzeci tydzień tego sezonu Polska została dotknięta COVID. Mecz w tygodniu 2 przeciwko Bucksport został anulowany, a mecz w tygodniu 3 przeciwko Madison / Carrabec / Valley również został anulowany – chociaż Rycerze byli w stanie mieszać i dopasowywać się oraz trzymać się harmonogramu Mecz z Belfastem.

King powiedział Sun Journal, że spróbuje wymyślić kreatywne rozwiązanie, aby znaleźć grę Knights a Week 5.

Winthrop / Monmouth / Hall-Dale grali w zeszłym tygodniu, a Ramblers wygrali 40-6.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po wysłaniu e-maila z kontem wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

READ  Pożar w Sosnowcu. Strażacy przygotowują się "Ataki" z przodu. A co z jakością powietrza w mieście i regionie?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *