Connect with us

Świat

Jest zaleta, Navjot Sidhu, nawet jeśli Sukhjinder Randhawa czuje się niekomfortowo mieszając się w sprawy rządowe: The Tribune India

Published

on

Rajmeet Singh

Serwis informacyjny trybuny

Chandigarh, 1 października

Decyzja o włączeniu przewodniczącego Kongresu Navjota Singha Sidhu w proces decyzyjny rządu nie spodobała się przywódcom Brygady Majha, będącej częścią rządu kierowanego przez Chani.

Przeczytaj także: Harish Chaudhary zostaje nowym szefem Punjab Affairs

Dzień po spotkaniu z Navjotem Sidhu CM Charanjit Channi spotyka się w Delhi z wysokimi rangą przywódcami partii

Kryzys Kongresu Pendżab: 3-osobowe ciało utworzone w celu wyjaśnienia różnic

Wiadomo, że minister spraw wewnętrznych Sukhjinder Randhawa, który jest częścią Brygady Majha zaangażowanej w upadek kapitana Amarindera Singha, czuje się niekomfortowo, gdy Sidhu ingeruje w sprawy wewnętrzne.

Źródła podają, że była to bardziej wojna kredytowa o to, kto dostaje punkty za rozwijanie programu partii w sprawie świętokradztwa i zwolnień policji.

W nadchodzących dniach ciekawie byłoby zobaczyć, jak sprawy się rozwijają, gdy CM Channi, Sidhu i Randhawa nie są na tej samej stronie.

Kiedy Amarinder zdecydował się opuścić Kongres, naciski polityczne również wydają się przemawiać na korzyść Sidhu.

„Odkąd Amarinder ogłosił, że opuści Kongres, partia nie może sobie pozwolić na utratę Sidhu. Pomyślałby o rodzeństwie Gandhich. Amarinder próbował również obalić Sidhu i Kongres. To zmusiło kierownictwo partii do podążania za twierdzeniami Sidhu ”- powiedział starszy przywódca partii.

READ  USA i Niemcy na skrzyżowaniu z Afganistanem, zakaz podróżowania, cła handlowe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *