Connect with us

Nauka

Lista nazw zespołów Qhubeka dla Brugge-De Panne

Published

on

Duńczyk, którego umiejętności w wyścigach ulicznych znajdują odzwierciedlenie w roli gwiazdy na torze, jest istotną częścią maszynowni, która będzie starała się dostarczyć takie nazwiska, jak mistrz Europy i Włoch Giacomo Nizzolo, Niemiec Max Walscheid i lider Matteo Pelucchi. ostatnie etapy długo oczekiwanego wyścigu.

Jest to wydarzenie, w którym boczny wiatr może wpłynąć na kurs 204,4 km i powinno być ekscytującym widowiskiem.

Dodatkowa siła ognia dla zespołu Qhubeka ASSOS pochodzić z duńskiego rodaka Andreasa Stokbro wraz z Holendrem Bert-Janem Lindemanem i Polakiem Łukaszem Wiśniowskim.

Chcielibyśmy podziękować Michaelowi Priorowi za przesłanie filmu z naszym składem na wyścig i jego nieustające wsparcie dla zespołu Qhubeka i organizacji charytatywnej. Możesz to zobaczyć tutaj (https://bit.ly/3d47Fc2).

uszeregować [squad numbers]:

  • Lasse Norman Hansen [44]
  • Bert-Jan Lindeman [02]
  • Andreas Stokbro [08]
  • Giacomo Nizzolo [33]
  • Max Walscheid [13]
  • Matteo Pelucchi [27]
  • Łukasz Wiśniowski [99]

Lasse Norman Hansen

Nie mogę się doczekać jutrzejszego słonecznego wydania De Panne, ale wygląda na to, że będzie miał na to wpływ wiatru. To powiedziawszy, pogoda generalnie wygląda dobrze, więc w tym miejscu wskazałbym, że wyścig kończy się szybkim wyścigiem. Nie mogę się doczekać, aby odnieść sukces w drużynie, ale wyścig może ewoluować.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony w zespole. Naprawdę podoba mi się atmosfera i styl Ubuntu na wyścigach. To dobre i profesjonalne środowisko z przestrzenią do zabawy na rowerze.

Hendrik Redant – dyrektor sportowy

To może być bardzo ciekawy wyścig, zwłaszcza jeśli wieje mocny wiatr i czy pogoda jest dobra czy zła. Jutro nie spodziewamy się deszczu i wiatr będzie „normalny”, ale i tak będzie powodował pewne uszkodzenia plutonu, ponieważ jest długi odcinek wąskich dróg i zawsze wieją wiatry boczne.

To był wyścig, który raz wygrałem – dawno temu! – ale sport zmienił się drastycznie, ale dla nas myślę, że postaramy się sprawdzić, jak daleko jako zespół jesteśmy w stanie jechać z plutonem, jeśli się nie rozpadnie.

Myślę, że w zależności od pogody będzie to duża grupa na sprint, a potem z Nizzolo, Walscheidem i innymi mamy facetów, którzy mogą jechać szybko. Plan będzie taki, że Nizzolo będzie naszym najszybszym zawodnikiem, ale przede wszystkim musi mieć dużą szansę, jeśli tak się stanie, i myślę, że jutro stworzymy szanse na dobry wynik.

Dystrybuowane przez APO Group w imieniu zespołu Qhubeka ASSOS.

Kontakt z mediami:
Jean Smyth (kierownik ds. Komunikacji)
E-mail: [email protected]
Telefon komórkowy: +27 63 4701 1710 lub +31625739033

READ  NASA OSIRIS-REx łapie skały z asteroidy w historycznej misji | USA i Kanada

O zespole Qhubeka ASSOS:
Zespół Kontynuuj ASSOS (TeamQhubeka.com) to zespół o wysokich osiągach, kierowany celami, walczący o zwycięstwo na największej scenie świata, budzący nadzieję i stwarzający możliwości. Założony w 2007 roku Team Qhubeka ASSOS (poprzednio NTT Pro Cycling) stał się pierwszą afrykańską drużyną kolarską, która wygrała FIA Licencja WorldTour, 2016.

Pierwsze duże zwycięstwo odnieśliśmy w 2013 roku, kiedy Gerald Ciolek wygrał Milan-San Remo, jeden z pięciu zabytków kolarstwa. Wystartowaliśmy w sześciu Tour de France i wygraliśmy 7 etapowych zwycięstw, a Mark Cavendish miał na sobie upragnioną żółtą koszulkę na Tour de France 2016.

Jesteśmy wielokulturowym i zróżnicowanym zespołem z siedzibą w RPA, Holandii i Włoszech. Na naszej liście drużyn World Tour i drużyn kontynentalnych reprezentowanych jest 19 narodowości. Koncentracja na rozwoju afrykańskiego kolarstwa zaowocowała tym, że ponad 55 kolarzy z kontynentu afrykańskiego miało okazję ścigać się na światowej scenie od początku istnienia zespołu.

Pobiegliśmy, aby pomóc ludziom w poruszaniu się po rowerach dzięki naszej współpracy z Qhubeka Charity. Dzięki naszej współpracy z Qhubeka przyczyniliśmy się do dystrybucji ponad 30 000 rowerów w społecznościach w RPA.

Zaraz, aby kontynuować:
Kontyntynuj (Qhubeka.org) to organizacja charytatywna, która przyciąga ludzi rowerami. Dzięki naszym programom ludzie zarabiają na rowerach, ułatwiając im dostęp do szkół, klinik i miejsc pracy.

Rower to narzędzie, które pomaga ludziom podróżować szybciej i dalej oraz przewozić więcej. W obliczu skrajnego i trwałego ubóstwa rowery mogą zmienić życie, pomagając sprostać wyzwaniom społeczno-ekonomicznym na najbardziej podstawowym poziomie – pomagając ludziom dotrzeć tam, gdzie potrzebują.

Wszystkie obrazy dołączone do informacji prasowej mogą być używane wraz z odpowiednią informacją prasową w połączeniu z tą informacją.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *