Connect with us

Zabawa

Książę Harry dołącza do startupu technologicznego BetterUp na stanowisko kierownika wyższego szczebla

Published

on

08:17 PDT 23.03.2021

przez

Alex Weprin

BetterUp to firma technologiczna typu „jednorożec” opracowująca produkty związane z coachingiem, rozwojem pracowników i zdrowiem psychicznym. Harry będzie głównym oficerem ds. Wpływu.

Książę Harry wskakuje na jednorożca.

Książę Sussex dołącza do startupu technologicznego BetterUp jako Chief Impact Officer.

BetterUp to firma technologiczna, która opracowuje produkty z zakresu coachingu, rozwoju pracowników i zdrowia psychicznego. Firma zebrała w zeszłym miesiącu 125 milionów dolarów w rundzie finansowania serii D i jest wyceniana na 1,73 miliarda dolarów. Firmy technologiczne wyceniane na ponad 1 miliard dolarów są potocznie nazywane „jednorożcami”.

„Jako członek zespołu kierowniczego BetterUp, Prince Harry rozszerzy swoją pracę przez lata, edukując i inspirując naszą społeczność oraz opowiadając się za tym, jak ważne jest skupienie się na profilaktycznej sprawności umysłowej i potencjale ludzkim na całym świecie” – powiedział Alexi, BetterUp Robichaux CEO.

W jednym wpis na blogu Zatytułowany „Dlaczego dołączam do BetterUp”, napisał Harry, „Jako pierwszy dyrektor ds. Wpływu BetterUp, moim celem jest prowadzenie krytycznych dialogów na temat zdrowia psychicznego, budowanie wspierających i współczujących społeczności oraz tworzenie środowiska dla uczciwej i wrażliwej rozmowy w The Hope is pomagać ludziom rozwijać ich wewnętrzną siłę, odporność i wiarę w siebie ”.

Harry napisał, że w swojej nowej roli będzie „promować rzecznictwo i świadomość”, kierować społeczną misją i wpływem firmy, wpływać na jej platformę i rozszerzać globalną społeczność firmy.

BetterUp mówi, że Harry „koncentruje się na wprowadzaniu zmian systemowych we wszystkich społecznościach poprzez usługi społeczne i kreatywne aktywacje” – powiedział jego urzędnik Biografia firmy Brzmi on: „Misja Archewell, do której obecnie należą Fundacja Archewell, Archewell Productions i Archewell Audio, łączy w sobie szczere przekonanie, że współczucie jest decydującą siłą kulturową XXI wieku”.

Książę Harry i Meghan Markle byli niezwykle aktywni od czasu przeprowadzki do Kalifornii w zeszłym roku. Podpisali umowy deweloperskie z Netflix i Spotify i zaczęli zajmować swoją firmę produkcyjną. W zeszłym miesiącu, po ogłoszeniu z Pałacu Buckingham, że para nie wróci jako pracujący członkowie rodziny królewskiej, udzieliła im wywiadu Oprah Winfrey w programie telewizyjnym, który wywołał falę wstrząsu w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

READ  Horoskop dzienny na piątek 13 listopada 2020 r. Wróżenie na weekend dla Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Panny, Skorpiona, Wodnika, Koziorożca!
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *