Connect with us

Nauka

Lewis Pugh opowiada nam o swoim arktycznym „kodem czerwonym”, aby poradzić sobie z kryzysem klimatycznym

Published

on

Lewis Pugh, który próbuje zanurkować w najzimniejsze na Ziemi, aby podkreślić szybkość zmian klimatu (© Olle Nordell.jpg)

pływak wytrzymałościowy Lewis Pugh dołącza do programu, aby opowiedzieć nam o Twojej próbie wykonania najzimniejszego nurkowania na Ziemi w tym miesiącu, aby podkreślić prędkość zmian klimatu.

Będzie pływał wzdłuż 10-kilometrowego lodowca w gigantycznym lodowym fiordzie na północ od koło podbiegunowe na Grenlandii pod koniec sierpnia. Powinno to zająć 10-12 dni.

Lewis wzywa do podjęcia natychmiastowych działań w celu ochrony oceanów na świecie przed dalszymi zniszczeniami i będzie obecny podczas COP26 szczyt w Glasgow.

Przy odrobinie szczęścia dla platformy szyfrującej Poly Network odpowiedzialny haker zwróciłby prawie wszystkie z ponad 600 milionów dolarów eteru i monet Binance zrabowanych z jego wirtualnego skarbca.

Jedna osoba, która twierdzi, że dokonała włamania, twierdzi, że Poly Network zaoferował mu 500 000 dolarów nagrody za zwrot skradzionych towarów i obiecał, że nie będzie odpowiedzialny za incydent.

Najnowsze informacje na temat tego ogromnego, wcześniejszego popiersia Encrochat, szyfrowanej platformy do przesyłania wiadomości używanej przez przestępców, ale zajętej przez policję.

Raper Nines, który znajduje się na szczycie list przebojów, grozi aresztowaniem po tym, jak przyznał się do spisku na stronie internetowej mającego na celu import 28 kilogramów marihuany z Hiszpanii i Polski do Wielkiej Brytanii.

Ultra-tajne! Czy latający gliniarze w plecakach odrzutowych wkrótce spadną z nieba, by aresztować przestępców? Sprawność fizyczna i zdrowie: Spalanie kalorii „wcześniej osiąga szczyt, a spada później”, niż wcześniej sądzono. I smutna historia samotnego mamuta, który zmarł samotnie w zamarzniętej Arktyce 17 000 lat temu, po tym, jak został wypędzony ze swojego stada.

Posłuchaj tutaj:

Możesz nas znaleźć na swoim Spotify Daily Drive lub w dowolnym miejscu, w którym transmitujesz swoje podcasty.

READ  CDC ostrzega przed epidemią Listerii w wielu stanach przed wędlinami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *