Connect with us

Sport

Gary R. Green Senior 1948-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

EAST LIVERPOOL – Gary R. Green Senior, 73 lata, z Glenmoor, zmarł w szpitalu East Liverpool City we wtorek wieczorem, 10 sierpnia 2021 r.

Urodził się 27 czerwca 1948 roku we wschodnim Liverpoolu jako syn zmarłego Emmanuela „Greenie” Greena i Dorothy M. Gatrell Green.

Mieszkał w okolicy do końca życia i pracował w zakładzie General Motors Corp. w Lordstown aż do przejścia na emeryturę w 1998 roku po 33 latach służby.

Absolwent East Liverpool High School, gdzie był członkiem drużyny zapaśniczej, był weteranem armii amerykańskiej.

W domu przeżyła jego żona Sandra „Sandy” Pyatt Lemley Green. Para wyszła za mąż 13 grudnia 2002 r. Ma również syna, Gary’ego Greena Jr.; oraz dwoje pasierbów, Kelly Jacobs i jej mąż Erik z Polski oraz Kevin Lemley z Fairmont, W.Va.; i jedna wnuczka, Ryann Katherine Lemley.

Ma także siostrę Maryann Goswick z Georgii; brat Edward E. Green ze wschodniego Liverpoolu; i macocha, Evelyn Green. Jego psy Tippy, Sami i Jazz będą również bardzo za nim tęsknić.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Domu Pogrzebowym Dawsona w poniedziałek o godzinie 11:00. Przyjaciele mogą przyjść godzinę przed nabożeństwem. Tri-State Veterans Burial Group będzie sprawować odznaczenia wojskowe.

Po nabożeństwie przyjaciele i rodzina zbierają się w Dawson Family Center, aby uzyskać wspólnotę.

Odwiedź stronę poświęconą pamięci Gary’ego i przekaż kondolencje online pod adresem www.dawsonfuneralhome.com.

(specjalna wskazówka)

READ  Rusza sprzedaż do finału Ligi Europy z 9500 biletami w Polsce | Sporty
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *