Connect with us

Sport

Larry Lee Dickson 1956-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

COLUMBIANA – Larry Lee Dickson, lat 64, wrócił do domu w niedzielę 4 lipca 2021 roku, aby być z Panem ze swoją kochającą rodziną u Jego boku.

Urodził się w Salem 29 lipca 1956 jako syn Jamesa i Wandy Howells Dickson Jr.

Larry ukończył szkołę średnią Leetonia w 1974 roku i pracował dla Quaker Manufacturing w Salem, WM Industries w Washingtonville, Lowry Tool i Die w Salem.

Uczył auto CAD szkolenia w okręgu szkolnym Salem, trenował drużyny softballu swoich córek i był dożywotnim członkiem Leetonia Sportsman Club i członkiem Greenford Ruritans.

Larry lubił spędzać czas na obozie, obserwując, jak jego wnuki rosną, śmieją się i bawią.

Larry pozostawia swoją żonę Mary Ann Valentine Dickson, którą poślubił 4 stycznia 2012 roku, dwie córki, Nicole (Donnie) Karn z Westerville i Sarę (Jonathan) Skowron z Polski; troje pasierbów, Shane Blosser z Sebring, Jason (Heather) Sexton z Niles i Brianne (Bob) Lane z Struthers; troje wnucząt, Donnie Karn, Lydia Skowron i Carter Skowron; cztery cielęta, Makayla (Czaz) Wade, Anthony Sexton, Austin Lane i Brooke Lane; dwoje przyrodnich prawnuków, Lyam Wade i Adalyn Wade; jego matka, Wanda Dickson z Columbiana; i trzy siostry, Carolyn (Dennis) Falzetta z Salem, Pamela (Michael) DiRocco z Louisville i Lynne (Andy) Beech z Columbiana.

Jego śmierć poprzedził brat Alan Dickson i jego ojciec James Dickson Jr.

Rodzina przyjmie przyjaciół w Woods-Rettig Funeral Home w Leetonia w piątek 9 lipca 2021 r. w godzinach od 10:00 do 12:00. Nabożeństwa odbędą się w piątek w porze lunchu w Woods-Rettig Funeral Home w Leetonia pod kierunkiem pastora Kari Lankforda.

Rodzina prosi wszystkich niezaszczepionych o noszenie maski.

Pamiątkowe darowizny można składać na rzecz Greenford Ruritans, PO Box 43 Greenford, OH 44422.

Pogrzeb powierzono Domowi Pogrzebowemu Woods-Rettig w Leetonia.

Rodzina i przyjaciele mogą przejrzeć ten nekrolog i przesłać kondolencje na stronie www.familycareservices.com.

READ  Lekkoatletyka Uniwersytetu Minnesoty

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *