Connect with us

technologia

Kup bezprzewodową ładowarkę Apple MagSafe Duo z rabatem 20%

Published

on

Spójrzmy prawdzie w oczy: iPhone w Twojej kieszeni może mieć prawie 10 lub 20 procent czasu pracy baterii, gdy zachodzi słońce. Oznacza to, że kiedy telefon komórkowy jest najbardziej użyteczny, jest całkowicie martwy. Odrzucenie opłaty od kogoś innego jest zwykle opcją, ale w końcu stajesz się osobą stojącą obok baru, patrzącą bokiem na telefon, czekając, aż wróci on za jedną piątą drogi, za którą możesz iść.

Najlepszą ładowarką jest ta nowa ładowarka Apple MagSafe Duo.
Zwykle kosztuje 150 USD i jest obecnie o 20% tańszy za jedyne 120 USD. Ładowarka jest już włączona Amazonka Ulubiony z 4,6 na 5 gwiazdek.

Ładowarka MagSafe Duo wyróżnia się tym, że może ładować dwa różne urządzenia jednocześnie. Możesz ładować iPhone’a, Apple Watch, etui AirPod i nie tylko. Co więcej, jest całkowicie bezprzewodowy, co usuwa główny powód, dla którego większość z nas posiadała cztery lub pięć różnych ładowarek w ciągu ostatnich kilku lat – te delikatne przewody, które wydają się strzępić, gdy po prostu wysuwasz telefon o cal poza promień rozciągania. Ładowarka składa się, dzięki czemu możesz ją zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Zamiast pytać kogoś, czy możesz użyć jego przewodowej ładowarki, możesz po prostu i dyskretnie podłączyć tę ładowarkę do gniazdka elektrycznego i tak długo, jak telefon znajduje się obok niego lub na nim, ładuj go bardzo szybko wraz z innymi Urządzenie Apple.

Ładowarka MagSafe Duo ma imponującą użyteczność i znacznie przewyższa najpopularniejsze ładowarki. Możesz odebrać Ładowarka Apple MagSafe Duo
za 120 USD z obecną zniżką 20% i nigdy więcej nie kupuj przewodowej ładowarki.

Z zastrzeżeniem zmian cen

Ta treść pochodzi od naszego partnera StackCommerce. GameSpot może otrzymać pewien procent przychodu, gdy kupisz coś na naszej stronie internetowej.

READ  Mentorzy w NMSU zapoczątkowali udaną karierę mężczyzny, teraz on daje | z powrotem pozycja
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *